fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Заміж за іноземця

Документальний фільм «Заміж за іноземця» вийшов онлайн

506

Документальний фільм «Заміж за іноземця» — про «американську мрію українок» — вийшов онлайн на Takflix. Стрічку включили до головного конкурсу найбільшого фестивалю документального кіно Hot Docs в Північній Америці.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомила пресслужба онлайн-кінотеатру Takflix.com. «Одружіться з українкою!» — лист із такою пропозицією від сайту знайомств режисер Джонатан Нардуччі отримав понад 10 років тому та був приголомшений тим, що всі ці жінки вийшли б за нього лише тому, що він американець. Згодом Нардуччі вирішив з’ясувати, хто і навіщо шукає наречених на іншому континенті. Так і виникла ідея зняти документальне кіно.

Герої фільму — прості українські жінки та американські чоловіки, які шукають свою «половинку» у міжнародних шлюбних агентствах. Усі агенції працюють за однаковою схемою: жінки створюють акаунти, а чоловіки пишуть тим, хто припаде до смаку. Та інколи замість листування чоловіки приїжджають у «романтичні тури» — це серія вечірок, на яких в теорії чоловіки можуть обрати собі «супутницю життя». Один із таких турів в Україну відвідав і сам режисер.

Розбиті серця, виснажливі перельоти, шахрайства, постійний ризик — герої фільму готові на все, щоб знайти свою “половинку”. Це прості українки та американці, яким з різних причин не вдалося побудувати стосунки у себе на батьківщини. Чи допоможуть їм сайти знаймств і послуги міжнародних шлюбних агентств? Режисер слідкує за героями та героїнями з моменту перших побачень до одягання обручок. Та навіть весілля не гарантує кінець випробуванням.

Переглянути фільм «Заміж за іноземця» онлайн можна на Takflix за посиланням. Фільм доступний на всіх територіях, крім США та Канади, з англійськими субтитрами. Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче.

Джонатан Нардуччі живе і працює в Лос Анджелесі, США. Режисер і оператор музичних відео та короткометражних фільмів. Його роботи демонструвались на кінофестивалях у Роттердамі, Клермон Феррані, Атланті. «Заміж за іноземця» — повнометражний дебют режисера.

Нагадаємо, режисерка та продюсерка Надії Парфан, яка є засновницею платформи Takflix, у березні випустила свій короткометражний документальний фільм «Жінки, що грають в ігри» — про життєвий та професійний шлях лауреаток премії Women in Arts 2021. Стрічка доступна для безкоштовного перегляду онлайн за посиланням.

Читайте також

Фільм-мюзикл «Трубач» вийшов онлайн на Takflix