fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

прем'я

Журнал Rolling Stone включив “Плем’я” в топ-50 кращих фільмів 2010-х років

176

Українська стрічка ”Плем’я” режисера Мирослава Слабошпицького розмістилася в топі між фільмами “Лінкольн” Стівена Спілберга та “Одного разу… в Голлівуді” Квентіна Тарантіно.

Про це йдеться на на офіційному сайті авторитетного американського видання Rolling Stone. Вони відмітили, що фільм “Плем’я” – це ”задушливо напружений дебют, який використовує найінноваційніші сенсорні депривації”. 

“Плем’я” відправляє глядача нас в школу для людей із вадами слуху, де новий учень (Григорій Фесенко) занурюється в жорстокий злочинний світ, що діє під носом у адміністрації. Не маючи субтитрів чи озвучення, ця похмура драма у виконанні глухого непрофесійного актора, спілкується з глядачем за допомогою мови жестів, перетворюючи сценарій “Володаря мух” в захоплюючу кінематографічну вправу. 

В топ 50 кращих кращих фільмів десятиліття увійшли стрічки різних жанрів – від супергеройських блокбастерів до експериментальних документалок, від “Соціальної мережі” до фільмів “Рома” та “Паразити”.

Нагадаємо, фільм ”Плем’я” отримав три нагороди Каннського кінофестивалю 2014 року в програмі Тиждень критики, а також був показаний у програмі більше 100 світових кінофестивалів, де отримав понад 40 нагород.

Залишити відповідь