fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

8 липня, в четвер – онлайн-зустріч з Євгенією Крігсхайм, директоркою кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

347

8 липня о 19:00 на Facebook-сторінці «Нове українське кіно» відбудеться стрім з Євгенією Крігсхайм – продюсеркою, директоркою кінофестивалю Kharkiv MeetDocs. Приєднатися до зустрічі і поставити запитання можуть усі бажаючі!

До п’ятого фестивалю Kharkiv MeetDocs залишилось майже три місяці. З нагоди події портал “Нове українське кіно” спільно з Kharkiv MeetDocs запускають “July Meetings”, в рамках яких відбудуться онлайн-зустрічі з представниками української кіноіндустрії.

Першою гостею “July Meetings” стане Євгенія Крігсхайм, продюсерка, директорка кінофестивалю Kharkiv MeetDocs. Євгенія розкаже, як виникла ідея створення фестивалю, які фільми потрапляють до програм та що чекати від цьогорічного ювілейного Kharkiv MeetDocs.

Щоб приєднатися до зустрічі, достатньо буде підключитися до стріму на Facebook-сторінці “Нове українське кіно” за посиланням.

_______________________________________________________________

Вже в найближчі дні готуються наступні зустрічі:

Марина Ер Горбач, режисерка, продюсерка, сценаристка

Поговоримо з Мариною про роботу над драмою «Клондайк», режисеркою і співпродюсеркою якої вона виступила. Стрічка розповідає про три дні з життя родини, яка опинилась перед складним вибором: чи можуть близькі люди з різним минулим йти у спільне майбутнє. Однією з драматургічних ліній фільму є події, пов‘язані з катастрофою літака Boeing 777 17 липня 2014 року в Донецький області.

Коли: ⏰ 15 липня, 19:00
Де: Facebook-сторінка «Нове українське кіно»

Алекс Малишенко, кіножурналіст, програмний координатор кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

Поговоримо про фільми, який відбирає фестиваль, чим цікаве сучасне документальне кіно, на чому фокусується увага програмних координаторів та чим теледокументалістика відрізняється від фестивальної.

Коли: ⏰ 22 липня, 19:00
Де: Instagram-сторінка фестивалю Kharkiv MeetDocs

Корній Грицюк, режисер, сценарист

В червні завершився знімальний період документального фільму «ЄвроДонбас», режисером та співсценаристом якого виступив Корній. Команда фільму відвідала Лисичанськ, Костянтинівку, Дружківку, Новгородське (яке днями повернуло собі історичну назву Нью-Йорк) та околиці цих міст, які заснували іноземці з Бельгії, Німеччини, Англії та Франції. Наприкінці ХІХ ст. вони посеред степу побудували заводи й металургійні комбінати, зробивши регіон одним з найрозвиненіших у Європі.

Коли: ⏰ 29 липня, 19:00
Де: Instagram-сторінка фестивалю Kharkiv MeetDocs

Нагадуємо, що п’ятий кінофестиваль Kharkiv MeetDocs пройде з 26 вересня по 2 жовтня у змішаному онлайн та офлайн форматі. Детальніше про фестиваль:

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив дату проведення та новинки конкурсу