fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Анатолій Панченко

Український актор Анатолій Панченко зіграє у французькому мінісеріалі про космос «INFINITI» для CANAL+

688

Український актор Анатолій Панченко зіграє одну з головних ролей у французько-українському англомовному мінісеріалі про космос «INFINITI» на замовлення відомого французького мовника CANAL+.

Після зйомок у французькому серіалі “Le Bureau Des Légendes” (Бюро Легенд) український актор Анатолій Панченко отримав одну із головних ролей в новому міжнародному проєкті «INFINITI / Інфініті», виробництвом та дистриб’юцією якого займається CANAL+.

Також участь у виробництві шестисерійної фантастичної драми про космос приймає французький продакшн Federation Entertainment та міжнародна компанія Apple Tree Vision, одним з творців якої виступає Star Media (засновник Влад Ряшин).

Більшість сцен детективного трилеру «INFINITI» були відзняті в Україні: знімалось багато інтер’єрних та екстер’єрних локацій. Наразі серіал продовжують знімати в Казахстані. Також знімальний майданчик розгорнуть у Парижі.

Сюжет мінісеріалу складатиметься з двох паралельних ліній. Події однієї розвиваються на космічній станції, де внаслідок надзвичайної події гинуть космонавти, а двигуном іншої сюжетної лінії виступають детективи, які знаходять непізнані тіла і починають розслідування. Загадковим чином ці події виявляються пов’язаними. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на пресслужбу міжнародної кінокомпанії Apple Tree Vision.

За темою: В Україні знімуть серіал про космос «Інфініті» для французького CANAL+

Анатолій Панченко

Актор Анатолій Панченко (фото: Анна Вялова)

Партнерами Анатолія Панченка по знімальному майданчику будуть актори світової кіноіндустрії: Селін Саллет («Будинок терпимості»), Даніяр Алшинов, Влад Іванов («Крізь сніг»), Лекс Шарпнель, Еллора Торчія («Сонцестояння»), Лорен Капеллуто («Black Spot»), Джаррет Мерц («Страсті Христові»), Самал Єслямова, Карина Арутунян («Бюро Легенд»).

Остання акторка та Анатолій Панченко вже знайомі через французький шпигунський трилер «Бюро легенд», в якому українець брав участь. Цікаво, що потрапив актор туди через низку доленосних рішень.

Aнатолий Панченко народився в Донецьку, але з початком військовіх дій переїхав до Києва, де продовжив навчання технічної освіти розпочатого на Донбасі. Дуже скоро Анатолій отримав паспорт моряка на півдні України в Одесі, і, кинувши інститут, пішов у 4-річне плавання на міжнародне судно. Врешті, він опинився у Лос-Анджелесі, де рік вчився акторській майстерності у New York Film Academy і пройшов кастинг на одну з головних ролей в п’ятий сезон французького серіалу «Бюро легенд».

Анатолій Панченко

Кадр з серіалу «Бюро Легенд». В центрі – Anatolii Panchenko

Тепер, як вже відомо, актор отримав одну із головних ролей в новому міжнародному проєкті «INFINITI», вихід якого планується на 2022 рік.

Виробництво: CANAL+ , Federation Entertainment та Apple Tree Vision. Режиссер: Thierry Poiraud («Black Spot», Netflix). Оператор-постановник: Christophe Nuyens («Люпен», Netflix). Продюсери: Жан-Шарль Леві («Сімейне пограбування» с Жаном Рено, «Цього ранку у Нью-Йорку» з Робіном Вільямсом) та Марк Ліберт.

Нагадаємо, ще в листопаді 2020 року стало відомо, що на замовлення французького мовника CANAL+ у 2021 році в Україні пройдуть зйомки англомовного детективного серіалу про космос з елементами фантастики «INFINITI».

Читайте також

В Україні завершилися зйомки The Last Mercenary з Жан-Клодом Ван Даммом