fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Жінки, що грають в ігри

Фільм Надії Парфан «Жінки, що грають в ігри» покажуть на 28 BookForum

454

Короткометражний фільм Надії Парфан «Жінки, що грають в ігри» — про визначних жінок української культури — покажуть в програмі 28 Львівського міжнародного BookForum.

Наймасштабніша культурна подія України та один з найбільших літературних фестивалів у Центрально-Східній Європі — 28 BookForum в цьому році проходить з 15 по 19 вересня у Львові. Вперше за всю історію фестиваль відбувається в гібридному форматі: офлайн та онлайн, тож приєднатися до головної культурної події України можна зі всього світу.

За темою: 28 BookForum оголосив цьогорічну програму та почесних гостей фестивалю

Як повідомляє пресслужба ГО “Форум Видавців”, показ фільму Надії Парфан «Жінки, що грають в ігри» та дискусія про сестринство та жінок в українській культурі відбудуться 18 вересня о 16:00 – 17:45. Локація: РадіоГараж

Героїнями фільму стали переможниці цьогорічної премії Women in Arts 2021: письменниця Софія Андрухович, культурна журналістка Віра Балдинюк, диригентка Оксана Линів, художниця Аліна Клейтман, культурна менеджерка Юлія Федів, кінорежисерка Ірина Цілик та театральна режисерка Тамара Трунова. У вигадливій мистецькій формі стрічка розповідає про творчий шлях жінок культури.

«Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось. Героїні фільму — дівчатка, що виросли і «дали жару». Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри — і як правильно їх порушувати», — розповідає режисерка Надія Парфан.

Режисеркою фільму виступила Надія Парфан. Продюсером стрічки — Ілля Гладштейн. Музику до фільму написала композиторка Маргарита Кулічова. Фільм знятий компанією Phalanstery Films на замовлення Українського Інституту та ООН Жінки в Україні, в рамках глобального мистецького марафону HeForShe Arts Week.

Нагадаємо, також 18 вересня о 21:00 стартує традиційна “Ніч поезії та музики non-stop” – один з найпопулярніших заходів Львівського міжнародного BookForum. Це поєднання найкращої поезії іноземних та українських учасників фестивалю з прогресивною музикою відомих українських гуртів: Zapaska гурт, BRAT гурт, Хамерман Знищує Віруси, проєкт «Пришестя», Пиріг і Батіг гурт та ін. На гостей чекає звукова інсталяція наживо. Вхід — вільний (з обов’язковим дотриманням карантинних вимог).

Загалом програма фестивалю, який об’єднує письменників, поетів та інтелектуалів з усього світу, налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема — 25 іноземних авторів з 21 країни світу. Усі події 28 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції дивіться на сайті bookforum.ua.

Засновниками та організаторами головного культурного фестивалю країни та одного з найбільших літературних фестивалів у Центрально-Східній Європі є неприбуткова громадська організація «Форум Видавців». Захід відбудеться за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним парнером події.

Читайте також

28 BookForum оголошує line-up Ночі поезії і музики non-stop