fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Доброго вечора, ми з України»: творці “Мавки” покажуть у мультику анімованих авторів відомої фрази

454

Популярна фраза підіймає дух українців з перших днів війни. «Доброго вечора, ми з України» — уже легендарні слова, та не всі знають, що вони належать Марку Галаневичу, музиканту з гурту «ДахаБраха», якими він зазвичай починає їхні концерти по всьому світу.

Про це розповіли автори анімаційної стрічки “Мавка. Лісова пісня” на своїй facebook-сторінці. Зараз ця фраза — “наш спільний пароль, який означає: ми горді бути українцями”. 🇺🇦

Цікаво, що український гурт «ДахаБраха» створили для проєкту “Мавка. Лісова пісня” головний саундтрек — найочікуваніший український мультфільм останніх років, який створюється студією Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Держкіно, має вийти у прокат після Перемоги.

Слухайте офіційний саундтрек до першого тизеру анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” від гурту «ДахаБраха» (remix by DJ Ravin).

Як стверджують творці, “учасники гурту не лише наші партнери, а й близькі друзі Мавки. Усі вони — Марко, Ніна, Ірина, Олена, стали прообразами для героїв мультфільму — сільських музикантів, друзів Лукаша. Тобто артисти «зіграють» і озвучать самих себе”.

Ексклюзивна ілюстрація з анімаційними учасниками гурту «ДахаБраха»

Кадр: https://www.facebook.com/MAVKA.MOVIE/ 

Додамо, що фразу «Доброго вечора, ми з України» фронтмена гурту «ДахаБраха» Марка Галаневича підхопили PROBASS ∆ HARDI і випустили ще до війни відомий трек “Доброго вечора” (Where are you from), в якому зміксували електронну музику та українські фольклорні мотиви. Саме голос Марка Галаневича звучить у відомому треку.

Популярності фразі також додав і голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, який з цих слів розпочинає кожне своє відеозвернення з початку війни.

Про мультфільм 

Мультфільм знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Мультфільм створює українська студія Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

“Мавка. Лісова пісня” є головним проєктом у дистрибуційному пакеті FILM.UA Group, який представлено в Каннах на кіноринку Marché du Film de Cannes 2022, що проходить в рамках Каннського Кінофестивалю з 17 по 25 травня. 22 травня у рамках Animation Day в Каннах (“Annecy Goes To Cannes 2022”) відбудеться пітчинг, на якому продюсери Анна Єлісеєва та Єгор Олесов представлять “Мавку” міжнародній професійній аудиторії.

Читайте також

Україна у вогні і Мавка у вогні: творці мультфільму ще до виходу діляться ексклюзивними світлинами