fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Цей дощ ніколи не скінчиться

Національна прем’єра фільму “Цей дощ ніколи не скінчиться” відбудеться на Docudays UA

411

На міжнародному конкурсі DOCU/СВІТ фестивалю Docudays UA Україну представлятиме фільм Аліни Горлової “Цей дощ ніколи не скінчиться”, який торік переміг у конкурсі дебютів найбільшого фестивалю документального кіно IDFA у Нідерландах.

18-ий Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив учасників міжнародного конкурсу DOCU/СВІТ. Україну представлятиме стрічка Аліни Горлової “Цей дощ ніколи не скінчиться” (This Rain Will Never Stop), знятий у копродукції України, Латвії, Німеччини й Катару.

Всього із 937 фільмів, що надійшли на міжнародний конкурс DOCU/СВІТ, обрано 10 стрічок, серед яких і фільм Аліни Горлової “Цей дощ ніколи не скінчиться”, який торік переміг у конкурсі дебютів найбільшого фестивалю документального кіно IDFA у Нідерландах. Там відбулась світова прем’єра фільму.

“Цей дощ ніколи не скінчиться” (раніше був відомий під назвою “Поміж війн”) — це потужна й візуально вражаюча подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі “війна-мир”. Головний герой стрічки, який разом із батьком переїхав із Сирії, стикається із черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії…

За темою: Режисерка Аліна Горлова: У фільмі “Цей дощ ніколи не скінчиться” є авторський погляд на реальність

Режисерка – Аліна Горлова, сценарісти – Аліна Горлова, Максим Наконечний, оператор – В’ячеслав Цвєтков («Земля блакитна, ніби апельсин»), продюсер – Максим Наконечний (TABOR, Україна), монтаж – Ольга Журба, Семен Мозговий, Аліна Горлова,  звук – Василь Явтушенко (4EARS Sound Production), композитори – Сергій Сінський, Ґоран Ґора, ко-продюсери – Ілона Біцевська (Avantis promo, Латвія), Патрік Гамм (Bulldog agenda, Німеччина). Виробництво – TABOR Production.

Фільм, який створювався майже 4 роки, є копродукцією України (Максим Наконечний та Олена Яковицька, TABOR), Латвії (Ілона Бічевська, Avantis promo), Німеччини (Патрік Гамм, Bulldog agenda) й Катару, був профінансований Державним агентством України з питань кіно, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute. Міжнародне просування фільму підтримано програмою proMOTION від Українського інституту.

Фільм з програми DOCU/СВІТ можна буде переглянути в кінотеатрі «Жовтень» та онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE з 26 березня по 4 квітня 2021 року.

За темою: Український фільм “Цей дощ ніколи не скінчиться” переміг на італійському фестивалі

Нагадаємо, попередня стрічка Аліни Горлової “Явних проявів немає” (про боротьбу ветеранки російсько-української війни з посттравматичним стресовим розладом) здобула 4 нагороди на міжнародному фестивалі Docudays UA у 2017 році.

Читайте також – 

Національна прем’єра «Рози. Фільм-кабаре» відбудеться на Docudays UA