fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Italian Short Film Days

Фестиваль Italian Short Film Days в Києві оголосив програму

447

Всі покази в рамках Днів італійського короткого метру в Україні від кінофестивалю «Молодість» відбудуться 21-23 грудня у кінотеатрі «Жовтень».

Як повідомляють організатори фестивалю, заходи присвячені до святкування Міжнародного дня короткого метру (21 грудня). В рамках програми представлене кіно на будь-який смак: від звичної фестивальної драми до домашньої комедії. Придбати квитки можна на сайті кінотеатру  «Жовтень».

Дивіться короткий тизер програми Днів італійського короткого метру в Україні:

Програма Italian Short Film Days

  • Наш Час l Вероніка Спедікаті l 2019 l 17’

Роберту та Донато, 9-річну дівчинку та її батька, розділяє прірва, що здається безмежною. Але насправді Донато значно вразливіший, ніж видається – і це відкриття робить цінним час, проведений разом в останні дні літа.

  • Понеділок l Массімо Фаллаі l 2018 l 16’

Літо. Флоренція. Тиждень моди. Двоє електриків налагоджують освітлення для показу відомого бренду та зранку до вечора мандрують містом у своєму фургоні.

  • Міжсезоння l Бруно Уджолі та Ріккардо Менікатті l 2019 l 10’

Молоде подружжя збирається на свято. Емілія затримується із вбранням, а П’єтро свариться із краваткою, схвильований через промову, до якої не знає, як підступитися. Двоє починають розмовляти, переходячи з кімнати в кімнату – від одного етапу життя до іншого.

  • Подорожі l Беппе Леонетті l 2019 l 14’

Вирій спогадів затягує батька та сина. Два різних дитинства, що пройшли в одному й тому ж місці, але за віддалених епох. Два світи, об’єднані довгими подорожами у часі та просторі, у намаганні розвіяти туман хвилюючих тіней.

  • 14 l Альдо Сурріккіо l 2019 l 14’

Романтичний та замріяний хлопець на ім’я Лука працює у фотоательє і зустрічається з Камілою, яка одного дня залишає його. Хлопець переїжджає до ательє і закохується у дівчину з фотографій у плівці № 14.

  •  Jiaozi l Лука Каналі Бруккулері l 2019 l 8’

У старому й тепер залишеному кінотеатрі у Тайвані знаходять плівки фільму, що ніколи не демонструвався – “Jiaozi”. Сюжет оповідає про жіночу помсту у відповідності до вимог часу, коли терпіння та спокій були єдиним способом вижити у багаторічній боротьбі.

Фестиваль Italian Short Film Days

Дата: 21-23 грудня 2020 року, 19:00
Локація: Кінотеатр «Жовтень»

Усі фільми демонструються мовою оригіналу із субтитрами.

Захід організовано у кооперації з Посольством Італійської Республіки в Києві, Італійським інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.

“Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходів.

Усі події фестивалю здійснюватимуться згідно з рекомендаціями МОЗ щодо проведення масових культурних заходів під час дії карантину.

Читайте також

Молодість 2021: ювілейний 50-й кінофестиваль відбудеться в травні