fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

толока

Романтична балада «Толока» Михайла Іллєнка вийшла онлайн

454

Фільм Михайла Іллєнка «Толока», знятий за баладою Тараса Шевченка, доступний для перегляду в онлайн-кінотеатрі.

Про це повідомила пресслужба Takflix. Як зазначається, стрічка доступна в усьому світі з англійськими субтитрами.

«Толока» – фільм про Катерину, яка разом зі своєю хатою переживає трагічні події в історії України протягом чотирьох століть. Жінка виявляється сильнішою за обставини та знаходить сили на відбудову своєї домівки.

За темою: У пошуках таємниці толоки: Фільм Михайла Іллєнка “Толока” вийшов онлайн

Ідея створення фільму з’явилася у Михайла Іллєнка у 1967 році, після розмови про феномен толоки з братом-режисером Юрієм Іллєнком. В основу стрічки лягла балада Тараса Шевченка «У тієї Катерини…». Сюжет доповнили спогади з дитинства актора Івана Миколайчука.

У 60-ті Михайло Іллєнко не зміг реалізувати фільм через радянську цензуру. Зйомки розпочали лише 2013 року та завершили у 2018. У стрічці зіграли Іванна Іллєнко, Богдан Бенюк, Костянтин Войтенко та інші. В епізодичних ролях з’явилися Ахтем Сеітаблаєв, Олег Скрипка та Олег Михайлюта («Фагот»).

За темою: Сестри Тельнюк, Іван Леньо, Фагот та інші виконали саундтрек до фільму “Толока”

Дивіться фільм-балладу «Толока» онлайн на Takflix за посиланням. 10% з кожного квитка на фільм передаються до фонду «Повернись живим», ще 50% – творцям кіно. Нижче переглядайте трейлер та читайте цікаві факти про стрічку.

Романтична балада «Толока» створена компанією “Іллєнко Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Спродюсували картину Михайло Іллєнко, Пилип Іллєнко, Маріанна Новікова, Андрій Різоль, Максим Асадчий, Олег Щербина, Юлія Чернявська та Віталій Шереметьєв.

Нагадаємо, стрічка вже була в кінопрокаті в Україні у 2020 році, у 2021 році мала телевізійну прем’єру на каналі ICTV, а її першими глядачами восени 2019 року стали українські воїни, які захищали нашу державу від російської агресії на Донбасі.

Толока» Михайла Іллєнка

Читайте також

Історична драма «Щедрик» Олесі Моргунець-Ісаєнко вийшла онлайн