fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Еґреґор

Містичний трилер «Еґреґор» Станіслава Капралова виходить у міжнародний прокат

195

Уже з 16 травня глядачі північноамериканського континенту зможуть побачити кінострічку «Еґреґор» режисера Станіслава Капралова на відомих платформах.

Як повідомляє Державне агентство України з питань кіно, за підтримки якого створено фільм, міжнародний прокат «Еґреґора» стартує 16 травня.  Кінострічку режисера Станіслава Капралова глядачі північноамериканського континенту зможуть побачити на відомих платформах: iTunes, Amazon, Google Play, Xbox, Vudu, CABLE, iN Demand, AT&T, Vubiquity, DirecTV, Dish. Спеціально для північноамериканського континенту був презентований постер фільму.

Еґреґор

«Еґреґор» — це українська історія про порятунок світу від ще більшої катастрофи. Фільм про нью-йоркського детектива, який отримав зашифроване послання та авіаквиток до Києва від професора, з яким не спілкувався тривалий час. Згодом з’ясовується, що професор нібито скоїв самогубство, а на його доньку полюють невідомі. Весь фільм глядач спостерігає за тим, чи зможе детектив врятувати світ від катастрофи та зустрітися віч-на-віч з найбільшим секретом його власного життя.

Акторський склад – інтернаціональний. У картині знялися американський актор Омрі Роуз, відомий своєю участю у фільмах «Непокора» (2018) та «Ліга справедливості» (2017). Українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк – виконавиця головних ролей у фільмах «Dzidzio контрабас» і «Кава з кардамоном». Валерія Караман – партнерка Віллема Дефо і Роберта Паттінсона по фільму «Маяк» (2019). Анджей Зелінський відомий своїми ролями в серіалі «Ватага», виробництва HBO та фільмі «Піаніст» (2002) Романа Полянського.

Також глядач побачить зірку польського кінематографа Данієля Ольбрихського ( у віці 76 років), улюбленого актора відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана, актора, який знявся у відомих історичних монументальних стрічках та отримав безліч нагород за свою працю.

Нагадаємо, в український кінопрокат фільм вийшов 20 квітня 2023 року. Фільм створено у копродукції компаніями Solar Media Entertainment (Україна), Bow And Axe (Польща), FishCorb Films (США) за підтримки Польського інституту кіно.

Читайте також

«Еґреґор» backstage: як знімали містичний трилер Станіслава Капралова