fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм Плем’я

Фільм “Плем’я” покажуть 1 червня на телебаченні

914

Знятий українською жестовою мовою фільм “Плем’я”, який отримав Гран-прі «Тижня критики» в Каннах в 2014 році, покажуть на телеканалі Суспільне UA: Культура.

Про це повідомляє “Суспільне мовлення України”. Переглянути фільм можна буде 1 червня о 22:10, – йдеться в повідомленні.

Стрічка розповідає про життя спільноти інтернату для людей із вадами слуху. Кримінальне угруповання інтернату приймає новачка, чия поява вплине на долі всіх членів “племені”. Це перший фільм у світі, знятий тільки жестовою мовою. Стрічка здобула багато нагород на міжнародних кінофестивалях. З-поміж них — Гран-прі “Тижня критики” в Каннах, відзнаки Лондонського й Міланського кінофестивалів за найкращий дебютний фільм.

Дивіться трейлер фільму “Плем’я” онлайн:

Назва стрічки посилається на однойменне кримінальне угрупування з фільму, навколо якого розгортається сюжет. Режисер пояснює, що саме слово “Плем’я” відсилає до поганських, дохристиянських часів, де реальність – поза світом добра і зла. Члени племені невинні, вони не розуміють різниці між цими категоріями. За словами Слабошпицького “Плем’я – це чистий Ніцше “По той бік добра і зла”. І народжується любов, хай вона там така-сяка, але все одно любов.”

Фільм “Плем’я” є ко-продукцією України та Нідерландів. Головні ролі в картині зіграли Григорій Фесенко, Яна Новикова, Роза Бабій, Ярослав Білецький, Олександр Дзядевич, Олександр Осадчий та інші.

Читайте також – Журнал Rolling Stone включив “Плем’я” в топ-50 кращих фільмів 2010-х років

У березні 2015 року п’ять учасників знімальної команди фільму, зокрема продюсери Ія Мислицька і Олена Слабошпицька, оператор Валентин Васянович, звукорежисер Сергій Степанський і акторка Яна Новикова, стали членами Європейської кіноакадемії.

Читайте також –

“Одного разу в місті на камені”: дивіться фільм онлайн від організаторів “Бруківки”