fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Погані дороги

Фільм «Погані дороги» Наталки Ворожбит вийде в прокат у травні

394

Оголошено оновлену дату прокату фільма-призера Венеційського кінофестивалю – «Погані дороги» Наталки Ворожбит вийдуть у кіно з 20 травня.

Як повідомляє дистриб’ютор стрічки Arthouse Traffic, 20 травня в український прокат виходить драма 2020 року «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит, авторки серіалу «Спіймати Кайдаша» та фільму «Кіборги».

Повнометражний дебют драматургині та сценаристки Наталки Ворожбит є екранізацією її хітової однойменної п’єси, яку ставили у Лондоні та Києві. Стрічка складається з п’яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».

Світова прем’єра драми відбулася у програмі «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

За темою: Фільм “Погані дороги” Ворожбит здобув приз на Тижні кінокритиків у Венеції

Українська прем’єра фільму пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» у програмі «Фокус: Україна-Франція». Наталка Ворожбит визнана авторкою найкращого повнометражного дебюту – режисерка здобула Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категорії «Відкриття року». А актори Юрій Кулініч та Оксана Черкашина визнані найкращими у відповідних акторських категоріях Премії. Також стрічка отримала п’ятнадцять номінацій на кінопремію «Золота Дзиґа», церемонія нагородження відбудеться у червні.

У ролях: Юрій Кулініч, Оксана Черкашина, Зоя Барановська, Марина Клімова, Анна Жураківська, Ігор Колтовський, Марина Клімова, Юлія Матросова, Анастасія Паршина, Катерина Жданович, Андрій Лелюх, Володимир Гурін, Дмитро Орлов, Оксана Вороніна, Сергій Соловйов.

Режисерка: Наталка Ворожбит. Продюсерами фільму виступили Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов. Виробництво здійснив кінопродакшн «Kristi Films» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Дистриб’ютор стрічки — кінокомпанія «Артхаус Трафік». Промокампанія фільму здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У широкий український прокат «Погані дороги» вийдуть 20 травня.

Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Читайте також

Фільм «Пульс» вийде в національний кінотеатральний прокат 22 липня