fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тільки Диво ТЕТ

Фільм-казку “Тільки Диво” покажуть у новорічні свята на телебаченні

617

Сімейну фентезійну стрічку “Тільки Диво” режисерки Олени Каретник, в якій були задіяні професійні фігуристи та використано півтисячі казкових костюмів, можна буде переглянути 1 і 3 січня нового року на телеканалі ТЕТ.

Про це повідомляють творці фільму у Facebook. Розклад телевізійних показів казки “Тільки Диво” на ТЕТ:

1 січня 2022 року о 10:00

3 січня 2022 року о 09:40

Події фільму розгортаються напередодні свята Святого Миколая. Це історія юнака Северина та його сестри Аніки, які задля порятунку хворого батька, долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Під дією різдвяного дива головні герої не лише долають труднощі, а й знаходять справжнє кохання та будують міцну дружбу.

Головні ролі в картині виконали Георгій Ярмоленко, Марія Тараненко та Анжеліка Савченко, Євген Ніщук, Петро Миронов, Сергій Озіряний.

Зйомки “Тільки Диво” почались ще в 2017 році. Фільм знімався в Карпатських горах, на Яблунецькому Перевалі, гірськолижному курорті Буковель, карпатських лісах, на озері Синевир, в крижаній печері Монблану у Франції. У Буковелі спеціально для зйомок фільму у грудні побудували локацію «Дім Марії», а  у 2018-му побудували декорації казкового містечка Ніколас Сіті та створили штучну ковзанку. Виробництво фільму завершилося у лютому 2019 року.

За темою: За лаштунками “Тільки Диво”: представлено Backstage зі зйомок сімейного фільму

Режисер та сценарист: Олена Каретник. Художник-постановник: Влад Каретник, Максим Бутенко, Жанна Харькова. Оператор-постановник: Дмитро Санін. Художник по костюмах: Айна Ґассе. Художник із гриму: Джулія Мельнік. Звукорежисер:Олексій Мироненко. Композитор: Дмитро Коновалов. Продюсер:Олена Каретник, Леонід Гудков. Виробник: KAZKA Production.

Над стрічкою працювали понад шість сотень фахівців, серед яких — професійні фігуристи та більш ніж двісті акторів. Півтисячі казкових костюмів, триста з яких — ручної роботи, спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе. Над спецефектами до фільму працювала українсько-американська компанія Gloria FX.

Нагадаємо, сімейна казка «Тільки Диво» вийшла в кінотеатральний прокат 19 грудня 2019 року.

Читайте також

До Святого Миколая: нові українські фільми на свята для всієї родини