fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Герой мого часу

Фільм «Герой мого часу» покажуть 2 і 3 січня на «UA: Культура»

369

Українську сатиричну комедію «Герой мого часу» режисерки Тоні Ноябрьової – про пошуки соціального ліфту – можна буде переглянути 2 і 3 січня нового року на телеканалі Суспiльного «UA: Культура».

Про це йдеться у телепрограмі каналу. Покази стрічки відбудуться 2 січня о 23:00 і 3 січня о 23:25. За сюжетом, молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?

Герой мого часу

Подивитися фільм «Герой мого часу» можна також безкоштовно онлайн на Megogo за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер соціальної комедії: відео

В картині зіграли: Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга, Олександр Ярема, Людмила Пахолок, Марія Орел, Наталія Яковлєва, Марина Шевченко, Валентина Медова, Кирило Мишкін, Наталія Якимович, Олена Курта.

Автором сценарію та режисером фільму виступила Антоніна Ноябрьова. Сценарій був написаний на основі її російськомовної короткометражки 2012 року «День независимости».

Стрічка створена компанією «Creative Boutique Films» за підтримки Держкіно України. «Герой мого часу» став третім повнометражним фільмом в історії українського кінематографа, після фільму «Припутні» (2017) та «Дике поле» (2018), де майже всі актори розмовляють суржиком.

Прем’єра українського комедійного фільму відбулася на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де фільм відкрив Національний конкурс і був відзначений премією за найкращу режисуру. «Герой мого часу» був представлений також на кіноринку Каннського фестивалю.

Дебютна стрічка Тоні Ноябрьової вийшла в широкий український кінопрокат 20 вересня 2018 року.

Читайте також

Сімейний фільм-казку “Тільки Диво” покажуть на телебаченні