fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Як там Катя

“Як там Катя?”: вийшов трейлер соціальної драми Крістіни Тинькевич

151

Представлено офіційний трейлер дебютного фільму Крістіни Тинькевич “Як там Катя?”. Світова прем’єра стрічки відбудеться 6 серпня на Міжнародному кінофестивалі у Локарно.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомляє PR-агенція Move in Movie. Прем’єрний показ фільму проходитиме в межах конкурсної програми фестивалю “Concorso Cineasti del presente” (“Конкурс кінематографістів сьогодення”).

За темою: Світова прем’єра фільму “Як там Катя?” відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Локарно

Дебютний повнометражний фільм Крістіни Тинькевич “Як там Катя?” розповідає про лікарку швидкої допомоги Анну, яка намагається відшукати справедливість у цьому недосконалому світі.

Дивіться офіційний трейлер фільму 

Виробництвом фільму займалась компанія Evos Film. Продюсерами стрічки виступили Ольга Матат та Влад Дудко. Головну роль у фільмі виконала Анастасія Карпенко.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (стрічка стала одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно в категорії “повнометражні дебюти”). У 2021 році фільм “Як там Катя?” став переможцем програми “proMOTION” від Українського інституту.

Міжнародний кінофестиваль в Локарно відбудеться 3-13 серпня.

Як там Катя

Читайте також

На Венеційському кінофестивалі покажуть україно-ізраїльський фільм “Валерія виходить заміж”