fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Молодість

150 стрічок: Міжнародний кінофестиваль “Молодість” оголосив програму

375

Покази фільмів “Забуті” Дар’ї Онищенко і “Зарваниця” Яреми Малащука, стрічки на ЛГБТ-тематику та інше – що покажуть на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість”, який відбудеться 22 – 30 серпня в онлайн та офлайн форматах.

Як повідомляють організатори кінофестивалю, до програми увійшло 150 стрічок з різних країн світу. Традиційно на “Молодості” відбудуться три основні конкурсні програми – студентських, короткометражних і повнометражних дебютів.

«Влітку 2020 року не відбувся жоден великий кінофестиваль. Ми теж шукали форми поєднання онлайн та офлайн, без цього, на жаль, фестиваль провести неможливо. Майже щодня відбуваються зміни червоно-зеленої зони, наші іноземні гості готові приїхати до України, але певні побоювання, безумовно, існують. Завдяки підтримці УКФ ми готуємо онлайн-платформу, яка дозволить розширити наші локації», — сказав Андрій Халпахчі, арт-директор КМКФ Молодість.

Головною локацією фестивалю стане кінотеатр “Жовтень”, в якому показуватимуть конкурсну та позаконкурсну програми, а також українські прем’єри. У “Будинку кіно” пройде серія фестивальних показів. Також під Аркою Дружби народів пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми “Molodist Teen Sсreen”, окремі українські прем’єри та спеціальні події.

Усі учасники програм позмагаються за гран-прі – “Скіфського оленя” та грошову нагороду, а також за звання найкращих у своїх програмах.

Молодість

Окрім міжнародних показів, в рамках кінофестивалю “Молодість” відбудеться також декілька прем’єр українських картин. Зокрема, на фестивалі представлять нову роботу Романа Балаяна “Ми є поруч”, фільми Сергія Буковського “В. Сильвестров”, В’ячеслава Криштофовича “Передчуття”, Корнія Грицюка “Поїзд Київ – Війна”, Сипрієна Клемана-Дельмаса та Ігоря Косенко “Хлопець війни”, Сашка Протяга “Життя поза резюме”, Яреми Малащука та Романа Хімея “Зарваниця”, а також Владислава Васильченка “Херсонщина на вулкані”.

Художнім керівником фестивалю “Молодість” є Андрій Халпахчі, програмним директором – Ігор Шестопалов, а програмними координаторами – Богдан Жук і Віктор Глонь.

“МОЛОДІСТЬ” – ПОВНА ПРОГРАМА КОНКУРСУ

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС

Студентський конкурс:

  • Еллі / Elli, Вів’єн Гартманн / Vivien Hartmann, Німеччина / Germany, 2019, 29′.
  • Душенька / The Little Soul, Барбара Рупік / Barbara Rupik, Польща / Poland, 2019, 9′.
  • Обличчя / Faces, Адріен Лосте / Adrien Lhoste, Франція / France, 2019, 19′.
  • Через дві години минуло десять хвилин / After Two Hours, Ten Minutes Had Passed, Штеффен Ґолдкамп / Steffen Goldkamp, Німеччина / Germany, 2019, 20′.
  • Він любить мої очі / He Loves My Eyes, Енші Ріста / Enxhi Rista, Румунія / Romania, 2019, 23′.
  • Дім, милий дім / Home Sweet Home, Анна Морозова / Anna Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15’
  • Адам / Adam, Шокі Лінь / Shoki Lin, Сінґапур / Singapore, 2019, 19′
  • Термінал / Terminal, Кім Алламанд / Kim Allamand, Швейцарія / Switzerland, 2019, 13′
  • Дрифт / Drifting, Ханьсун Бо / Hanxiong Bo, США / USA, 2019, 16′
  • Не плакати за обіднім столом / No Crying at the Dinner Table, Керол Нґуєн / Carol Nguyen, Канада / Canada, 2019, 15′
  • Сонячний пес / Sun Dog, Доріан Єсперс / Dorian Jespers, Бельгія, Росія / Belgium, Russia, 2020, 21′
  • Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine, Turkey, 2020, 35′
  • Малолітка / Babydyke, Тоне Оттілі Фредеріксен / Tone Ottilie Frederiksen, Данія / Denmark, 2019, 19′
  • Південна лихоманка / Austral Fever, Томас Вудрофф / Thomas Woodroffe, Чилі / Chile, 2019, 21′
  • Добраніч / Good Night, Ентоні Нті / Anthony Nti, Бельгія, Ґана / Belgium, Ghana, 2019, 20′
  • Без тіла / No Body, Гемін Ко / Haemin Ko, Велика Британія / UK, 2019, 4′

Короткометражний конкурс:

  • Остання світлина батька / The Last Image of Father, Стефан Джорджевіч / Stefan Djordjević, Сербія, Словенія, Хорватія, Греція / Serbia, Slovenia, Croatia, Greece, 2019, 20′
  • Приватний сектор / Community Gardens, Вітаутас Каткус / Vytautas Katkus, Литва / Lithuania, 2019, 15′
  • Сцени з любовного життя / Scenes of a Love Life, Міґель Афонсо / Miguel Afonso, Португалія / Portugal, 2019, 13′
  • Пісня хмар / Song of Clouds, Анкіт Поудел / Ankit Poudel
  • Непал / Nepal, 2020, 15′
  • Супергерої без суперсили / Superheroes Without Superpowers, Беатріче Балдаччі / Beatrice Baldacci, Італія / Italy, 2019, 13′
  • Іспит / Exam, Соня К. Хадад / Sonia K. Hadad, Іран / Iran, 2019, 15′
  • У місяць кохання / In the Month of Love, Шашанк Валіа / Shashank Walia, Індія / India, 2019, 30′
  • Легкі гроші / Money Honey, Айзек Найтс-Вошборн / Isaac Knights-Washbourn, Нова Зеландія / New Zealand, 2020, 10′
  • Серед мигдалевих дерев / Among the Almond Trees, Марі Лєфлок / Marie Le Floc’h, Бельгія / Belgium, 2019, 21′
  • Одягнена в дощ / She Who Wears The Rain, Маріанн Метів’є / Marianne Métivier, Канада / Canada, 2019, 17′
  • Унікальна нагода / A Unique Opportunity, Жоель Курц / Joël Curtz, Франція, Бельгія / France, Belgium, 2020, 14′
  • Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska, Україна / Ukraine, 2020
  • Святковий день / Party Day, Софія Бост / Sofia Bost, Португалія / Portugal, 2019, 17′
  • Інстинкт / Drive, Педро Касавекк’я / Pedro Casavecchia, Франція / France, 2019, 7′
  • Чорне сонце / Black Sun, Арда Чільтепе / Arda Çiltepe, Туреччина, Німеччина / Turkey, Germany, 2019, 20′
  • Дівич-вечір Вард / Ward’s Henna Party, Морад Мостафа / Morad Mostafa, Єгипет / Egypt, 2020, 23′

Повнометражний конкурс:

  • Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93′
  • Копач / Digger, Йоргіс Грігоракіс / Georgis Grigorakis, Греція, Франція / Greece, France, 2020, 101′
  • Особливі прикмети / Identifying Features, Фернанда Валадес / Fernanda Valadez, Мексика, Іспанія / Mexico, Spain, 2020, 97′
  • Біг дітей / Kids Run, Барбара Отт / Barbara Ott, Німеччина / Germany, 2020, 104′
  • Твій хід / Kuessipan, Міріам Верро / Myriam Verreault, Канада / Canada, 2019, 117′
  • Мій ранковий сміх / My Morning Laughter, Марко Джорджевіч / Marko Djordjevic, Сербія / Serbia, 2019, 94′
  • Охос-Неґрос / Ojos Negros, Марта Лайяна, Івет Кастело / Marta Lallana, Ivet Castelo, Іспанія / Spain, 2019, 67′
  • Парфенон / Parthenon, Мантас Кведаравічюс / Mantas Kvedaravicius, Литва, Україна, Франція / Lithuania, Ukraine, France, 2019, 119′
  • Пісня без назви / Song Without a Name, Меліна Леон / Melina León, Перу, Іспанія, США / Peru, Spain, USA, 2019, 97′
  • Смерть кіно та мого батька / The Death of Cinema and My Father Too, Дані Розенберґ / Dani Rosenberg, Ізраїль / Israel, 2020, 100′
  • Смак фо / The Taste of Pho, Маріко Бобрік / Mariko Bobrik, Польща, Німеччина / Poland, Germany, 2019, 84′
  • Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція, Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95′

КОНКУРС

Сонячний зайчик:

  • Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93′
  • Суховій / Dry Wind, Даніел Ноласку / Daniel Nolasco, Бразилія / Brazil, 2020, 110′
  • Ношу тебе з собою / I Carry You With Me, Гайді Юінґ / Heidi Ewing, Мексика, США / Mexico, USA, 2020, 111’
  • Лінґва франка / Lingua Franca, Ізабель Сандовал / Isabel Sandoval, США, Філіппіни / USA, Philippines, 2019, 95′
  • Моффі / Moffie, Олівер Германус / Oliver Hermanus, ПАР, Велика Британія / South Africa, UK, 2019, 103′
  • Без образ / No Hard Feelings, Фараз Шаріат / Faraz Shariat, Німеччина / Germany, 2020, 89′
  • Психозія / Psychosia, Марі Ґрато Соренсен / Marie Grahtø Sørensen, Данія, Фінляндія / Denmark, Finland, 2019, 87′
  • Ріалто / Rialto, Пітер Макі Бернз / Peter Mackie Burns, Ірландія, Велика Британія / Ireland, UK, 2019, 90′
  • Свята Френсіс / Saint Frances, Алекс Томпсон / Alex Thompson, США / USA, 2019, 98′
  • Друга зірка праворуч / Second Star on the Right, Рут Кауделі / Ruth Caudeli, Колумбія / Colombia, 2019, 82′
  • Адвокат / The Lawyer, Ромас Забараускас / Romas Zabarauskas, Литва / Lithuania, 2020, 97′
  • Поцілунок у сутінках / Twilight’s Kiss, Рей Йенґ / Ray Yeung, Гонконґ / Hong Kong, 2019, 92′
  • Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція, Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95′

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Короткометражні фільми: 

  • Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska, Україна / Ukraine, 2020, 25′
  • Прощавай, Свєто / Goodbye, Sveta, Настя Канарьова / Nastia Kanareva, Україна / Ukraine, 2020, 20′
  • Життя лінивого бєздєльніка / The Life of a Lazy Idler, Роман Кологойда / Roman Kolohoyda, Україна / Ukraine, 2020, 15′
  • Маленький диктатор / Little Dictator, Олександра Бровченко / Oleksandra Brovchenko, Україна / Ukraine
  • Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine, Turkey, 2020, 35′
  • Я тут / I’m Here, Олена Янковська / Olena Yankovska, Україна / Ukraine, 2020, 10′
  • Колообіг / Circulation, Олексій Радинський / Oleksiy Radynski, Україна / Ukraine
  • Прибічник / Supporter, Сергій Найда / Sergii Naida, Україна / Ukraine, 2019, 7′
  • Сурогат / The Surrogate, Стас Сантімов / Stas Santimov, Україна / Ukraine, 2020, 6′
  • Врятуйте мене, лікарю! / Save Me, Doctor!, Дмитро Грешко / Dmytro Hreshko, Україна / Ukraine, 2020, 19′
  • Знаки / signs, Наталія Ільчук / Nataliya Ilchuk, Україна / Ukraine, 2020, 2′
  • Кегельбан / Kegelbahn, Ахмеді-Ернес Сарихаліл / Ahmedi-Ernes Sarykhalil, Україна / Ukraine, 2020, 19′
  • Сама собі тут / Here by Herself, Анна Дудко / Anna Dudko, Україна / Ukraine, 2019, 5′
  • На шляху назад / On a Way Back, Микола Рідний / Mykola Ridnyi, Україна, Польща / Ukraine, Poland 2019, 7′
  • Потвора / Bastard, Віктор Скуратовський / Viktor Skuratovskyi, Україна / Ukraine
  • Дім, милий дім / Home, Sweet Home, Анна Морозова / Anna Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15′
  • Схрон / Hideout, Оксана Войтенко / Oksana Voitenko, Україна / Ukraine, 2020, 27′
  • Run Away, Андрій Кокура / Andrii Kokura, Україна / Ukraine, 2020, 20′
  • зонґ / zong, Еліас Парвулеско, Тета Цибульник, Світлана Потоцька / Elias Parvulesco, Teta Tsybulnyk, Svitlana Pototska, Україна / Ukraine, 2019, 9′
  • Материнство / Maternity, Наталія Ільчук / Nataliya Ilchuk, Україна / Ukraine, 2019, 17′
  • Не вдома / Not at Home, Олександр Чернобай / Oleksandr Chernobay, Україна / Ukraine, 2019, 13′
  • Монолог. Один / Monologue. One, Гаяне Джагінян / Gayane Dzhahinian, Україна / Ukraine, 2020, 15′
  • Так мут співати / Thus They Will Sing, Діана Горбань, Анна Ютченко / Diana Horban, Anna Yutchenko, Україна / Ukraine
  • Вода / Water, Даша Волга / Dasha Volga, Україна / Ukraine

Teen Screen:

  • Щ – це щастя / H Is for Happiness, Джон Шиді / John Sheedy, Австралія / Australia, 2019, 103′
  • Оскар і Ліллі: Там, де нас ніхто не знає / Oskar & Lilli. Where No One Know Us, Араш Т. Ріагі / Arash T. Riahi, Австрія / Austria, 2020, 102′
  • Опалені сонцем / Sunburned, Кароліна Гельсґард / Carolina Hellsgård, Німеччина, Нідерланди, Польща / Germany, Netherlands, Poland / 2019, 94′
  • Суне – друг нареченого / Sune – Best Man, Йон Гольмберґ / Jon Holmberg, Швеція / Sweden, 2019, 88′
  • Клуб потворних дітей / The Club of Ugly Children, Йонатан Елберс / Jonathan Elbers, Нідерланди / Netherlands, 2019, 90′
  • Вовки / The Wolves, Семюел Кіші Леопо / Samuel Kishi Leopo, Мексика, США / Mexico, USA, 2019, 95′
  • Малюк Санджи / Young Sangye, Ґудон Чжан / Guodong Zhang, Китай / China, 2019, 87′

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

Фестиваль фестивалів: 

  • Віталіна Варела / Vitalina Varela, Педру Кошта / Pedro Costa, Португалія / Portugal, 2019, 124′
  • Погані казки / Bad Tales, Даміано Д’Інноченцо, Фабіо Д’Інноченцо / Damiano D’Innocenzo, Fabio D’Innocenzo, Італія, Швейцарія / Italy, Switzerland, 2020, 98′
  • Батько / Father, Срджан Ґолубовіч / Srdan Golubović, Сербія, Франція, Німеччина, Хорватія, Словенія, Боснія та Герцеговина / Serbia, France, Germany, Croatia, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, 2020, 120′
  • Жінка, яка втекла / The Woman Who Ran, Хон Сан-су / Hong Sang-soo, Південна Корея / South Korea, 2019, 77′
  • Повітряна кулька / Balloon, Пема Цеден / Pema Tseden, Китай / China, 2019, 102′
  • Лара / Lara, Ян-Оле Ґерштер / Jan-Ole Gerster, Німеччина / Germany, 2019, 98′
  • Батько / The Father, Крістіна Ґрозева, Петар Валчанов / Kristina Grozeva, Petar Valchanov, Болгарія, Греція / Bulgaria, Greece, 2019, 87′
  • Угамований/ Pacified, Пекстон Вінтерс / Paxton Winters, Бразилія, США / Brazil, USA, 2019, 100′

Скандинавська панорама:

  • Провінція / The County, Ґрімур Гаконарсон / Grimur Hakonarson, Ісландія, Данія, Німеччина, Франція / Iceland, Denmark, Germany, France, 2019, 92′
  • Луна / Echo, Рунар Рунарссон / Runar Runarsson, Ісландія, Франція, Швейцарія / Iceland, France, Switzerland, 2019, 79′
  • Обережно, діти / Beware of Children, Даґ Йоган Гауґеруд / Dag Johan Haugerud, Норвегія, Швеція / Norway, Sweden, 2019, 157′
  • Дядько / Uncle, Фрелле Петерсен / Frelle Petersen, Данія / Denmark, 2019, 105′
  • Чартер / Charter, Аманда Кернелл / Amanda Kernell, Швеція, Данія, Норвегія / Sweden, Denmark, Norway, 2020, 94′
  • Біжи, Ує, біжи / Run Uje Run, Генрік Шифферт / Henrik Schyffert, Швеція / Sweden, 2020, 78′
  • Плоть і кров / Wildland, Жанетт Нурдаль / Jeanette Nordahl, Данія / Denmark, 2020, 89′
  • Психостерво / Psychobitch, Мартін Лунд / Martin Lund, Норвегія / Norway, 2019, 109′

Швейцарський акцент:

  • За горизонтом / Beyond the Horizon, Дельфін Леерісі / Delphine Lehericey, Швейцарія, Бельгія / Switzerland, Belgium, 2019, 92′
  • Кохай мене ніжно / Love Me Tender, Клаудія Рейніке / Klaudia Reynicke, Швейцарія / Switzerland, 2019, 83′
  • Мадам / Madame, Стефан Рітгаузер / Stephane Riethauser, Швейцарія / Switzerland, 2019, 93′
  • Батьки / Parents, Ерік Берґкраут, Рут Швайкерт / Eric Bergkraut, Ruth Schweikert, Швейцарія / Switzerland, 2019, 96′
  • Кінець світу / The End of the World, Базіл да Кунья / Basil da Cunha, Швейцарія / Switzerland, 2019, 107′

FORMA:

  • Посеред лабіринту / In the Middle of the Labyrinth, Саломон Перес / Salomón Pérez, Перу / Peru, 2019, 65′
  • Шум / Murmur, Гезер Янґ / Heather Young, Канада / Canada, 2019, 84′
  • Пропозиція / Offering, Хуан Монако Каньї / Juan Mónaco Cagni, Аргентина / Argentina, 2020, 65′
  • Персефона / Persephone, Костас Атоусакіс / Costas Athousakis, Греція / Greece, 2019, 88′
  • Халепа з природою / The Trouble with Nature, Іллум Якобі / Illum Jacobi, Данія, Франція / Denmark, France, 2020, 95′
  • Двадцяте століття / The Twentieth Century, Метью Ренкін / Matthew Rankin, Канада / Canada, 2019, 90′
  • Великі літери / Uppercase Print, Раду Жуде / Radu Jude, Румунія / Romania, 2020, 128′
  • Кладовище / Cemetery, Карлос Касас / Carlos Casas, Франція, Велика Британія, Польща, Узбекистан / France, United Kingdom, Poland, Uzbekistan, 2019, 85′

Століття:

  • Ночі Кабірії / Nights of Cabiria, Федеріко Фелліні / Federico Fellini, Італія / Italy, 1957, 118′ (Століття Фредеріко Фелліні)
  • Чудова сімка / The Magnificent Seven, Джон Стерджес / John Sturges, США / USA, 1960 / 128′ (Століття Джона Стерджеса)
  • Літня казка / A Summer’s Tale, Ерік Ромер / Eric Rohmer, Франція / France, 1996, 113′ (Століття Еріка Ромера)
  • Сім самураїв / Seven Samurai, Акіра Куросава / Akira Kurosawa, Японія / Japan, 1954, 207′ (Століття Акіри Куросави)
  • Фройд / Freud: The Secret Passion, Джон Г’юстон / John Huston, США, 1962, 140′ (Століття Монтгомері Кліфта)

Спеціальні події:

  • Вілкокс / Wilcox, Дені Коте / Denis Côté, Канада / Canada, 2019, 66′
  • Це все міняє / This Changes Everything, Том Донаг’ю / Tom Donahue, США / USA, 2018, 96′
  • Мене звуть Клітор / My Name is Clitoris, Ліза Бійюар-Моне, Дафне Лєблон / Lisa Billuart-Monet, Daphné Leblond, Бельгія / Belgium, 2019, 80′
  • Підбурювання / Incitement, Ярон Зільберман / Yaron Zilberman, Ізраїль / Israel, 2019, 123′
  • Птахи (або як ними бути) / Birds (Or How To Be One), Бабіс Макрідіс / Babis Makridis, Греція / Greece, 2020, 80′
  • Ніштяк, чуваче / Feels Good Man, Артур Джонс / Arthur Jones, США / USA, 2020, 92′
  • Фелліні і духи/ Fellini of the Spirits, Ансельма Деллоліо / Anselma Dell’Olio, Італія / Italy, 2020, 90′
  • Останні та перші люди / Last and First Men, Йоган Йоганнссон / Jóhann Jóhannsson, Ісландія / Iceland, 2020, 70′

Українські прем’єри:

  • Ми є… Ми поруч / We Are Here…. We Are Near,​ Роман Балаян / Roman Balayan, Україна / Ukraine, 2020
  • В. Сильвестров / V. Silvestrov,​ Сергій Буковський / Serhiy Bukovsky, Україна / Ukraine, 2020
  • Передчуття / Forebodings​, В’ячеслав Криштофович / Vyacheslav Kryshtofovych, Україна, Литва, Словенія / Ukraine, Lithuania, Slovenia, 2020
  • Поїзд «Київ – Війна» / Train: Kyiv-War,​ Корній Грицюк / Korniy Hrytsiuk, Україна / Ukraine, 2020
  • Boy of War / Хлопець війни,​ Сипрієн Клеман-Дельмас, Ігор Косенко / Cyprien Clement-Delmas, Igor Kosenko, Німеччина-Чехія-Україна / Germany-Czechia-Ukraine, 2019
  • Життя поза резюме / Life outside CV,​ Сашко Протяг / Sashko Protiah, Україна / Ukraine, 2019
  • Зарваниця / New Jerusalem​, Ярема Малащук, Роман Хімей / Yarema Malashchuk, Roman Himey, Україна / Ukraine, 2020
  • Херсонщина на Вулкані / Living on the Volcano,​ Владислав Васильченко, Роман Бондарчук / Vladyslav Vasylchenko, Roman Bondarchuk, Україна / Ukraine, 2020

Читайте також

“Погані дороги” Ворожбит стануть фільмом-відкриттям “Тижня критики” Венеційського кінофестивалю