fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кіновернісаж online

“Кіновернісаж online” представить номінантів на “Золоту Дзиґу”

607

З 20 квітня по 2 травня, напередодні онлайн-вручення IV Національної кінопремії, щодня о 20:00 в ефірі Hromadske наживо транслюватимуться фільми, які змагаються за головну кінонагороду. Таким чином, “Кіновернісаж online” представить номінантів на “Золоту Дзиґу”.

Крім спільних переглядів онлайн організатори обіцяють й зустрічі з номінантами на “Золоту Дзиґу” (українськими акторами/режисерами/операторами тощо). Вони будуть обговорювати фільмі в прямому ефірі і ви зможете поставити їм будь-яке запитання про їхню творчість прямо у чаті. Учасники творчих зустрічей наразі визначаються та будуть оголошені напередодні прямих включень.

Модераторами виступлять професійні кінокритики, кіножурналісти, телеведучі та програмні координатори найбільших українських кінофестивалів. Організатором виступить українська кінокомпанія “Up Ua Studio”, яка займається иробництвом художніх і документальних фільмів, популяризацією українського кінематографа в Україні та за кордоном. 

Гучним фіналом «Кіновернісажу» стане онлайн-вечірка «Кінодрайв» 2 травня. Нагадуємо, що церемонія нагородження переможців Четвертої Національної кінопремії відбудеться онлайн 3 травня.

“Кіновернісаж online” представить наступних номінантів на “Золоту Дзиґу”, розклад фільмів в ефірі Hromadske:

Довідка

«Національна Кінопремія» — єдина в Україні премія в галузі кіно, що створена з метою популяризації національного кінематографа та видатних досягнень особистостей, які сумлінно працюють над створенням вітчизняних фільмів. Премія представлена у 23 номінаціях. Переможців визначають члени Української кіноакадемії шляхом 3-етапного голосування. Головним символом Національної Кінопремії обрана статуетка Золота Дзиґа, що втілює у собі стрімкість, невпинний розвиток та нескінченність.

Дивіться улюблені фільми та долучайтесь до обговорення!

Читайте також

Дату оголошення переможців кінопремії «Золота Дзиґа» перенесено