fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Людина божественна

“Homo Deus. Людина божественна”: Даниіл Каменський зіграв у фільмі про проблеми підлітків

828

Завершилися зйомки короткометражної стрічки Юлії Дегліної “Homo Deus. Людина божественна”. Одну з головних ролей в картині зіграв Даниіл Каменський, відомий за фільмами “Сторожова застава” і “Забуті”.

Про це повідомляє PR-служба стрічки. “Homo Deus. Людина божественна” порушує важливі теми дорослішання, проблеми, з якими стикаються підлітки. Це незалежний фільм про покоління, народжене у 2000-х, про людей, які будують нову реальність, які відчувають світ інакше.

“Вони вчаться людяності та співчуттю, вони знаходяться у постійному неспокої від нестачі сенсу та незрозумілості навколишнього світу, вони потребують любові”, – розповідає режисерка Юлія Дегліна.

За сюжетом, події стрічки охоплюють добу з життя героїв. Уля та Назар знайомляться на рейві, а потім залазять на дах, щоб зайнятися коханням. Раптом вони помічають людину, що от-от стрибне вниз. Вони рятують хлопця — Іллю, який перебуває під дією психотропних речовин.

Людина божественна

Дивіться тизер фільму “Homo Deus. Людина божественна”: відео

За словами режисерки, головною проблематикою фільму є самотність, незрозумілість навколишнього хаотичного світу, страх проявляти потребу у любові. Наркотики та випадковий секс виступають знеболювальним від нестачі любові та сенсу.

Головні ролі у стрічці грають Марія Штофа, Артур Алієв і Даниіл Каменський, відомий за пригодницьким фентезі “Сторожова застава” і драмою “Забуті”.

По темі: “Забуті”: фільм про життя на окупованому Донбасі (цікаві факти)

Проєкт картини “Homo Deus. Людина божественна” не пройшов конкурсний відбір під час останнього пітчингу Держкіно, втім режисерка Юлія Дегліна та продюсерка Поліна Герман вирішили знімати фільм власним коштом.

“Незалежне кіно – одна з потужних складових кінопроцесу. Це можливість для автора вільно висловлюватися й не бути скутим у творчості будь-якими межами”, – зазначає Поліна Герман.

Авторка сценарію стрічки – Юлія Дегліна, оператор-постановник –  Ілля Михайлусь, художник з гриму – Гоша Мацкевич, художник зі світла – Микола Булавський, звукорежисери –
Василь Явтушенко і Данило Окулов, лінійний продюсер – Василь Шерешевський, асистент режисера – Карина Хвостенко, фокуспуллер – Сергій Сардудінов, механік камери – Вова Івануса, помічник оператора – Олексій Лєсков, бум оператор – Юра Фалько.

Дати зйомок тричі переносилися. Перший знімальний день проходив на складній локації – у покинутій недобудові, другий – у квартирі режисерки Юлії Дегліної. Зараз триває постпродакшн стрічки, прем’єра запланована на 2021 рік.

Перший постер фільму

Людина божественна

Читайте також

Короткометражні фільми “Інь, і що з цим робити”, “Подорож” та інші з’явились у відкритому доступі