fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка Лісова пісня у Франції

«Мавка. Лісова пісня»: Universal Pictures Content Group показуватиме український мультфільм у Франції

300

Лідер світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group придбав права на показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та на франкомовних територіях. В Україні вихід стрічки в кінопрокат очікується наприкінці 2022 року.

Про це повідомляють FILM.UA Group. Для майбутнього кінотеатрального релізу повнометражний мультфільм виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group), включно із саундтреком, буде дубльовано французькою.

За темою: Мавчин танок та веснянка від «ДахаБраха»: вийшов новий саундтрек до мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Раніше мультфільм було продано на понад 20 територій, до яких входять Італія, Іспанія, Швейцарія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія, а також країни Близького Сходу та Північної Африки.

Мавка Лісова пісня у Франції

Проєкт «Мавка. Лісова пісня» популяризує самобутню українську культуру, цінності, традиції та має екологічну складову у партнерстві з WWF-Україна. Головна героїня фільму є уособленням сили духу українців. Мавка — унікальний жіночий персонаж з українських легенд та міфів, Душа Лісу, яка стає Берегинею, коли її домівці загрожує небезпека. Вона прагне миру і гармонії у своєму Світі — так само як і мешканці України сьогодні прагнуть у своєму.

За темою: Україна у вогні і Мавка у вогні: творці мультфільму ще до виходу діляться ексклюзивними світлинами

Мультфільм знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Як зазначають творці стрічки, попри війну робота над анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» триває. Він буде готовий вчасно, як і було анонсовано раніше — у 4-му кварталі 2022 року.
________

Universal Pictures Content Group — компанія зі штаб-квартирою у Лондоні, що виробляє різножанровий розважальний контент для дистрибуції у кінотеатрах, а також на телебаченні та діджитал-платформах по всьому світу. Universal Pictures Content Group є підрозділом Universal Filmed Entertainment Group (UFEG).

Читайте також

«Тигр блукає поруч» онлайн: фентезійна анімаційна стрічка вийшла на стримінговій платформі (трейлер)