fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Моя улюблена Страшко

В Україні знімають серіал “Моя улюблена Страшко” з акторами із “Спіймати Кайдаша” і “Перших ластівок” (тізер)

667

Вийшов перший тізер драмеді серіалу “Моя улюблена Страшко” – української адаптації всесвітньо відомого колумбійського серіального формату “Дурнушка Бетті”. Боса Страшко і головного героя у стрічці зіграє Олександр Соколов (“Фортеця Хаджибей”), а також глядач побачить зірок серіалів “Спіймати Кайдаша”, “Перші ластівки” та багатьох інших.

Україномовний серіал розповість історію дівчини, яка влаштувалася на роботу асистентом директора великої косметичної компанії “Bon Visage”. Потрапивши в світ красивих і багатих, героїня відчуває себе незатишно, але вона не з тих, хто біжить від викликів. Вона доводить своєю працьовитістю, що приваблива зовнішність і модний одяг – це не головні якості в людині.

Головну роль Насті Глушко (Страшко) в серіалі зіграє молода українська акторка Ірина Поплавська, для якої гра в серіалі є дебютною у кіно. Роль Макса Бондаренко, керівника косметичної компанії “Bon Visage”, і боса Насті, втілить український актор Олександр Соколов. Він відомий завдяки ролям у таких серіалах як “На твоєму боці” “Сага”, фільмі “Фортеця Хаджибей” і багатьом іншим.

Моя улюблена Страшко

Роль його нареченої виконає Дарина Баріхашвілі (“Обручка з рубіном”). Друга дитинства головної героїні Насті Глушко зіграє Володимир Скорик (“Жіночий лікар”, “Самотній за контрактом”). У ролі секретаря перед глядачами постане Тетяна Малкова (Інна в “Папаньки-3”, Ліка Завадська в “Рік Собаки”, “Ментівські війни”). Дизайнера косметичної компанії “Bon Visage” зіграє заслужений артист України Сергій Кияшко. Раніше він зіграв Артура Макарова в “Перших ластівках”, Сашу в “Спіймати Кайдаша” і виконав головну роль у серіалі “Філін”.

Моя улюблена Страшко

Дивіться тізер серіалу “Моя улюблена Страшко”.

Стрічку знімають українською мовою. Зйомки розпочалися у січні 2021-го. Творці телесеріалу обіцяють, що “Моя улюблена Страшко” буде відрізнятися від оригінального формату “Дурнушки Бетті”. Теленовела буде знята у жанрі драмеді, також вона відобразить реалії сучасного життя українців у великому місті, їх проблеми і виклики. У серіалі піднімуть питання мобінгу, сексизму, об’єктивації, спілкування в Інтернеті та інші.

Моя улюблена Страшко

Саундтрек до адаптації написав гурт “Kazka”. Пісня отримала назву “Красива серцем” і за словами авторів є піснею-експериментом, адже манера співу фронтвумен Олександри Заріцької відрізняється від звичного звучання, також відрізняється і музика.

Над виробництвом серіалу на замовлення “1+1” працює українська кінокомпанія “Кінороб”. Генеральний продюсер від телеканалу “1+1” — Кривицький Максим, продюсери — Єремєєва Олена, Жукова Дарина, шоураннер — Ніна Шуліка. Продюсери від кінокомпанії “Кінороб” — Єгор Олесов, Юрій Прилипко, режисери-постановники — Максим Мехеда, Аліна Бухтіярова, головний автор — Ярослав Войцешек. Оператори-постановники — Ярослав Пілунський, Тимофій Аврамчук. Художник-постановник — Андрій Гречишкін.

Моя улюблена Страшко

Нагадаємо, оригінальну версію серіалу “Дурнушки Бетті / Betty la fea” (1999−2000) у 2010 році включили до Книги рекордів Гіннесу як найуспішнішу теленовелу, що транслювалася у більш ніж 180 країнах, була дубльована 25 мовами і адаптована у більш ніж 20 країна світу.

Читайте також

Творці «Скаженого весілля» випустять комедійний серіал «Скажені сусіди»