fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

молодість

КМКФ «Молодість» 2021: на фестивалі покажуть фільми “Пульс” та “Егрегор”

389

Фільми «Боксерське кіно» Дмитра Бондарчука, «Пульс» Сергія Чеботаренка, «Внутрішні війни» Маши Кондакової, «До щастя» Вінсента Меттеля – серед українських прем’єр 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільмом-закриттям стане стрічка «Егрегор» Станіслава Капралова.

КМКФ «Молодість», який відбудеться з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі, оголосив повну кінопрограму. Про це повідомляє пресслужба кінофестивалю.

На глядачів чекають близько 200 стрічок у понад 20 секціях. Окрім вже оголошених фільмів, на міжнародному фестивалі у Позаконкурсній програмі (“UAP: Українські прем’єри / Ukrainian premieres”) будуть представлені наступні новинки українського кіно:

Боксерське кіно / The Boxing Cinema, Дмитро Бондарчук / Dmytro Bondarchuk, Україна / Ukraine, 2020, 48′

Пульс / Pulse, Сергій Чеботаренко / Serhiy Chobotarenko, Україна / Ukraine, 2021, 94′

Внутрішні війни / Inner Wars, Маша Кондакова / Masha Kondakova, Україна / Ukraine, 2020, 67′

До щастя / To Happiness, Вінсент Меттель / Vinsent Mettel, Україна / Ukraine, 2020, 60′

Також в Позаконкурсній програмі “DD: Від Docudays UA з любов’ю / From Docudays UA with love” покажуть наступні українські фільми:

Май далеко — май добре / As Far as Possible, Ганна Ярошевич / Ganna Iaroshevych, Україна / Ukraine, 2020, 71’

Сіль з Бонневілю / Salt from Bonneville, Семен Мозговий / Simon Mozgovyi, Україна, Польща / Ukraine, Poland, 2020, 74’

Казка про Коника / Tales of a Toy Horse, Уляна Осовська, Денис Страшний / Ulyana Osovska, Denis Strashny, Україна, Естонія / Ukraine, Estonia, 2021, 75’

За темою: Docudays UA 2021: на фестивалі відбудется вісім українських кінопрем’єр

В програмі “50: 50th anniversary” покажуть мелодраму 2007 року Оранжлав / orANGELove українського режисера і кліпмейкера Алана Бадоєва, який цьогоріч представить міжнародний конкурс короткометражних робіт на КМКФ «Молодість». Ознайомитися з повною програмою можна за посиланням.

Фільмом-закриттям (“CLS: Closing Film”) стане український пригодницький трилер з елементами містики «Егрегор / Egregor» Станіслава Капралова (фільм “Пік страху” з Іванною Сахно), за участю американського актора Омрі Роуз. Стрічка розповість про таємничі ордени, які протягом століть боролися за світове панування.

Нагадаємо, «Молодість» — найбільший кінофестиваль України та одна з найважливіших кіноподій України та Східної Європи. Цьогоріч ювілейний 50-й фестиваль відбудеться з 29 травня по 6 червня.

Уперше в історії фестивалю буде проведено Документальний конкурс, а до 50-ї річниці створено програму, що відзначає кращі фільми, які свого часу дебютували на «Молодості».

Читайте також

 200 кінострічок: оголошено програму ювілейного кінофестивалю «Молодість»