fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Музика. Кава. Вінілові платівки

Словацький документальний фільм “Музика. Кава. Вініл” доступний для перегляду онлайн

339

Документальний фільм “Hudba. Káva. Vinylové platne” (“Музика. Кава. Вініл”), створений незалежною кіностудією DMFilmProduction, доступний для перегляду на їх ютуб каналі до 9 січня.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила режисерка стрічки Мілена Добош. Як зазначають творці фільму, це своєрідний різдвяний подарунок для всіх. Спочатку фільм був доступний лише на тиждень, проте доступ продовжили для глядачів на період українських різдвяних канікул.

«Ми працювали над фільмом, коли у світі починалася пандемія Коронавірусу, ізоляції, закритих кордонів і заморозки всього, що функціонувало безупинно. Коли фільм був вже готовий, дата прем’єри та показу у Словаччині переносилася не один раз. Нажаль, з цим стикнулося багато митців. Але зараз (окрім запланованого показу за кордоном), в цей святковий час, є можливість подивитися історію про людей, які в таких простих речах схожі з нами» – ділиться режисерка Мілена Добош, «Музика. Кава. Вініл. – це фільм, який не має кордонів, не має часу, бо в ньому є вічні речі. Ми в цьому впевнились».

Нагадаємо, зйомки картини проходили у місті Кошице в Словаччині у січні 2020 року. Та є своєрідним римейком українського фільму режисерів знятого у 2017 році.

За темою: Українська частина документального фільму “Музика. Кава. Вініл” вийшла онлайн

Фільм “Музика. Кава. Вініл” розповідає про людські захоплення, щоденні ритуали та спогади. Музика, кава та вінілові платівки так чи інакше присутні у нашому житті. Хтось пам’ятає розповіді дідуся, коли той юнаком заощаджував кошти, щоб придбати вінілову платівку; хтось вчить дітей слухати музику, а хтось п’є каву, щоб прокинутися. Але що значить для всіх цих героїв “музика, “кава”, “вініл?

Дивіться онлайн словацький документальний фільм “Музика. Кава. Вініл” на Youtube-сторінці незалежної кіностудії DMFilmProductio, або у нас на сторінці нижче.

“Ми зібрали дуже круту компанію персонажів у свій фільм. Це люди, які мають що розповісти про свій життєвий шлях і свої захоплення. Це люди, які дійсно всією душею вболівають за свою справу. Наприклад, Ондрей Кандрач (ред. гурт Kandračovci), молодий гурт Denniyah з Кошице, телеведучий Мілан Колцун, засновник першого вінілового магазину Петер Ленек, фрістайл DJ 0073 та засновник цікавої кав’ярні у серці міста Кошице Міхал Пісар” – зазначив співрежисер і оператор-постановник фільму “Музика. Кава. Вінілові платівки” Михайло Добош.

кава вініл

Читайте також

Фільм «Вусатий фанк» виходить онлайн