fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Миколаїв. Хроніки протесту

Документальний фільм “Миколаїв. Хроніки протесту” виклали онлайн

476

Переглянути онлайн документальний фільм «Миколаїв. Хроніки протесту» — про буремні події Революції Гідності — можна безкоштовно на Youtube.

Як повідомляють творці стрічки, повнометражний документальний фільм «Миколаїв. Хроніки протесту» режисерки Жанни Максименко-Довгич, який присвячується всім полеглим за Незалежність України, з 21 листопада вже у відкритому доступі.

Картина охоплює буремні події 20132014 рр. Усі ми знаємо, що відбувалось у Києві та на Донбасі. А от що було на півдні країни? І як вдалося відстояти Миколаївщину від вирію проросійських протестів?

«Громада Миколаєва, яка об’єдналася навколо ідей Революції Гідності, відіграла важливу роль у змінах, які відбувалися в країні. У фільмі “Миколаїв. Хроніки протесту” відтворено ключові події 2012-2014 років, показано безпосередніх учасників місцевого Майдану і шукається відповідь на запитання: що було би, якби Миколаїв не повстав? Якби не зупинив “русскую весну” в 2014 році?», – йдеться в описі.

Переглянути документальний фільм «Миколаїв. Хроніки протесту» онлайн можна на YouTube-каналі виробника за посиланням, або ж у нас на сторінці нижче.

Автор сценарію і режисер: Жанна Максименко-Довгич. Оператор-постановник: Максим Руденко. Композитор: Олександр Бурмицький. Звукорежисери: Тарас Черниш, Олександр Бурмицький. Оператор: Сергій Ходченко. Продюсери: Оксана Янішевська, Жанна Максименко-Довгич. Виробництво: NikVesti.

Нагадаємо, фільм «Миколаїв. Хроніки протесту» показали 1 вересня у програмі шостого тижня літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба».

Читайте також –

20 фільмів про Революцію Гідності