fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Номери» онлайн

«Номери» онлайн: дивіться фільм Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва на Sweet.TV

949

Іронічна антиутопія «Номери» – про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу – став доступним для перегляду онлайн на Sweet.TV.

Як повідомляють творці стрічки на офіційній сторінці фільму у Facebook, кінокартину можна подивитися на стрімінговій платформі безкоштовно в рамках підписки. Над фільмом працював тандем двох режисерів – Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у виправній колонії № 8 «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом із продюсеркою фільму Анною Паленчук. Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали у листах. Впродовж девелопменту фільму Олег Сенцов дотримувався голодування, яке тривало 145 днів.

Стрічка «Номери» розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

Дивіться іронічну антиутопію «Номери» онлайн на Sweet.tv за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер фільму.

У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко.

По темі: Цікаві факти про фільм “Номери” – іронічну антиутопію за п’єсою Олега Сенцова

Режисери: Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв. Оператор: Адам Сікора. Автор сценарію: Олег Сенцов. Продюсери: Анна Паленчук, Даріуш Яблонський, Віолета Камінська, Ізабела Войцик. Композитор: Милош Єлич. Хореограф-постановник: Олена Шоптенко. Виробництво: Україна (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польща (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехія (Česká Televize), Франція (Canal+). Дистриб’ютор: 86PROKAT.

Нагадаємо, світова прем’єра драми відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale). В широкий всеукраїнський прокат фільм вийшов 19 листопада 2020 року.

Читайте також

Фільм «Пофарбоване пташеня» вийшов онлайн