fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Олег Сенцов

Олег Сенцов завершив зйомки свого нового фільму

435

Про це режисер Олег Сенцов повідомив в себе на сторінці у Facebook. Сюжет фільму обертається навколо молодого бандита, який згадує своє минуле і те, як втратив себе та сім’ю.

«”Носоріг” – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні в 90-ті роки. Це епоха, яка нас усіх змінила – перехід від Радянського Союзу до наших сучасних днів, але всі ті виклики й досі актуальні для нашого суспільства. В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе, – розповідає режисер і автор сценарію Олег Сенцов. – Про бандитів ми бачили багато стрічок, але мене цікавить перш за все людина: що вона відчуває, чому діє саме так, чи може така людина змінитися… Адже немає поганих людей, є люди, які роблять погані вчинки».

“Носоріг” Олега Сенцова створюється у копродукції України, Німеччини та Польщі. Підготовку до зйомок було розпочато ще у 2013 році, проте через незаконне ув’язнення режисера в Росії, виробництво фільму за графіком не розпочалось.

Олег Сенцов

сенцова носоріг

Проєкт є переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно 2012 року. Загальний бюджет становить 1,65 млн євро. Фінансування від Держкіно складає 50% бюджету фільму Олега Сенцова. Також проєкт отримав фінансову підтримку від німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg і Польського кіноінституту.

По темі: “Носоріг” Олега Сенцова: представлено перші фото зі зйомок фільму

Українську сторону проєкту представляють компанії «Край кінема», заснована Олегом Сенцовим у 2008 році, та «Артхаус Трафік».

Читайте також –

“Номери” на Берлінале: що пишуть кінокритики про фільм Сенцова-Сеітаблаєва