fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

про карантин

П’ять українських фільмів про карантин покажуть на фестивалі Wiz-Art

532

13 вересня у віртуальному кінотеатрі кінофестивалю Wiz-Art відбудеться показ фільмів про карантин від п’яти українських режисерів та режисерок – Христини Сиволап, Романа Бордуна, Нікона Романченка, Зої Лактіонової та Богдани Смирнової.

Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю. Фільми режисери та режисерки зняли спеціально на прохання Wiz-Art. Їм запропонували розповісти про те, чим вони займались на карантині, що їх надихало, обурювало та турбувало. Короткометражки будуть у відкритому і безкоштовному доступі з 11:00 до 23:59 13 вересня.

Як розповіла режисерка Христина Сиволап (“Віддана”) у зверненні до глядачів, фільм вона зробила зі своїм чоловіком та донькою.

«Для мене карантин передовсім це про обмежений простір і про те як перебування в ньому одразу кількох людей одночасно стирає рамки особистих кордонів. Цим відео я хотіла розповісти про свій досвід перебування у такому обмеженому просторі разом зі своєю шестирічною донькою», – розповіла Христина Сиволап.

фільми

Програма фільмів:

  • «Сонечко» 7 Христина Сиволап
  • «Етюд» 3Нікон Романченко
  • «Маяк» 6 Зоя Лактіонова
  • «Коли моє сонце сідає» 12′ Богдана Смирнова
  • «Сила і правда» 5′ Роман Бордун

Посилання на програму: https://wizartfest.bigshort.com.ua/festival_selections/directors_on_quarantine

Фестиваль Wiz-Art відбувається у комбінованому форматі з 7 до 13 вересня. Всі фільми доступні для перегляду після реєстрації у віртуальному кінотеатрі фестивалю. Окремі події можна відвідати офлайн у Львові. Перегляд фільмів онлайн є безкоштовним.

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art проводять за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства з питань кіно та Львівської міської ради. Портал “Нове українське кіно” виступає медіа-партнером фестивалю.

Читайте також

Львівський фестиваль Wiz-Art показує онлайн 12 українських короткометражних фільмів