fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Романтична комедія Сусідка

Романтична комедія “Сусідка” вийде в прокат навесні (тизер)

429

Романтична комедія Наталі Пасеницької “Сусідка” з Артемієм Єгоровим (“Карпатський рейнджер”) та Ксенією Мішиною (“Кріпосна”) у головних ролях вийде у всеукраїнський прокат 3 березня 2022 року. Автори фільму представили офіційний тизер та постер стрічки.

Про це повідомляє Держкіно. Мрія всіх дівчат, затятий холостяк і гульвіса Петро закладається зі своїм найкращим другом Олегом на “порш”, що зможе місяць прожити під одним дахом із жінкою. Так у його лофті з’являється Вероніка – елегантна вчителька музики, молодша сестра Олега, яку Петро знає з дитинства. Вона пішла від чоловіка-тирана і найближчий місяць зайнята пошуком роботи і нового житла. Але сюрпризом для Петра стає поява в його оселі… дітей Вероніки, розбишак-другокласників, які перевертають життя мачо догори дригом.

За темою: Стартували зйомки романтичної комедії “Сусідка” (перші фото)

“Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми”, – розповіла продюсерка проєкту Олеся Ногіна.

Дивіться офіційний тизер фільму “Сусідка”.

У головних ролях знялися актори Артемій Єгоров (“Карпатський рейнджер”) та Ксенія Мішина (“Кріпосна”). Також відомо, що в картині зіграли Jerry Heil та Анна Трінчер.

За темою: “Карпатський рейнджер”: дивіться всі серії онлайн

Авторкою сценарію фільму стала письменниця Ірена Карпа, режисерка – Наталя Пасеницька (“Порядна львівська пані”). Стрічку створено компанією F FILMS (“Свінгери”, “Свінгери 2”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютор – компанія B&H.

Романтична комедія “Сусідка” вийде у всеукраїнський прокат 3 березня 2022 року.

Постер фільму

Романтична комедія Сусідка

Читайте також

Комедія «Зірки за обміном» вийде в прокат 1 січня