fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

розширена версія Кайдаша

Восени вийде розширена версія серіалу “Спіймати Кайдаша”

2 709

Розширена версія “Спіймати Кайдаша” буде містити нові сцени, які до цього були відсутні у серіалі. Шоураннерка проєкту Наталка Ворожбит і її команда вже працюють над режисерською версією монтажу.

Про це повідомляє телеканал СТБ, який транслюватиме серіал. “Спіймати Кайдаша” – це історія, знайома кожному українцю до болю. У центрі сюжету – життя простої сім’ї Кайдашів із села Семигори. Серіал зачіпає вічні теми: стосунки невістки і свекрухи, любов, дружбу, відданість”, – говориться в повідомленні телеканалу.

За сюжетом життя восьми головних героїв в серіалі походять за сюжетними лініями на класичну повість “Кайдашева сім’я” Івана Нечуй-Левицького з тією відмінністю, що тут події розгортається хронологічно з 2005 по 2014 роки – протягом 9 років. Сценарій серіалу Наталки Ворожбит був також адаптований під виставу “Кайдаші 2.0” Дикого театру.

Проєкт був знятий продакшн-компанією ТОВ “ПроКіно” для телеканалу СТБ. У 2018 році серіал виграв пітчинг Міністерства культури України та отримав 50% фінансової держпідтримки – від загального бюджету 26,643 млн грн. Режисером-постановником “Спіймати Кайдаша” виступив Олександр Тименко.

По темі: Наталка Ворожбит, “Спіймати Кайдаша”: Планую зробити інший серіал

Значну роль у створенні серіалу зіграла авторка сценарію Наталка Ворожбит, яка до того писала сценарій для фільму “Кіборги” режисера Ахтема Сєїтаблаєва,  Вона брала участь у всіх етапах створення серіалу.

Головні ролі в серіалі виконали Ірина Мак, Віктор Жданов, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Хижняк, Дарина Федина, Ярослав Безкоровайний, Роман Ясіновський, Юлія Врублевська та інші.

Нагадаємо, саундтреком до серіалу стала композиція “Шо з-під дуба” українського етно-гурту DakhaBrakha. Її ж можна було почути в американському серіалі “Фарго”, знятого за мотивами стрічки братів Коенів.

Розширена версія “Спіймати Кайдаша” побачить світ вже восени 2020 року.

Читайте також

“Спіймати Кайдаша”: чим серіал такий популярний та де подивитись всі серії онлайн