fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Свято Хризантем

“Свято Хризантем”: вийшов перший тізер науково-фантастичної драми

818

У фільмі режисера Семена Мозгового “Свято Хризантем” йдеться про молоду лікарку, що опікується жінкою, яка загадково вціліла після ядерного вибуху. Головну роль в картині грає Анастасія Шевченко, відома також як співачка Стасік.

За сюжетом людство вимирає, але науковці знаходять стару жінку, вкриту бутонами хризантем, що вижила після ядерного вибуху. Молода лікарка намагається допомогти їй відновити пам’ять і свою особистість, через що опиняється у центрі конфлікту між державою, яка хоче дізнатися таємницю бабусі, і людьми, які вірять у пришестя нового месії.

У стрічці будуть задіяні як професійні актори, так і дебютанти, серед яких Анастасія Шевченко (співачка Стасік), Людмила Мозгова, Дмитро Ярошенко (“Наші котики”, “Заборонений”), Роман Ясиновський, Андрій Палатний, Ірина Полонська, Наталія Полонська та Микита Скоморохов.

Дивіться тізер науково-фантастичної драми “Свято Хризантем”:

Новий фільм стане розширеною версією однойменної короткометражки, яка вийшла у 2017 році. Фільм порушує проблему цінності людського життя, а також її крихкості й унікальності.

“Я працюю над проектом вже шість років, з моменту, коли ця ідея прийшла мені одного ранку в голову, як спогад про напівзабутий сон. Я прийняв, досить давно, в 2017 році, рішення, що це буде мій перший ігровий фільм, мій повний метр, і з тих пір я над ним працюю, не припиняю”, – розповів виданню Your Art автор сценарію та режисер фільму “Свято Хризантем” Семен Мозговий (“Історія Зимового саду”).

За словами режисера, зараз відзнято майже третину фільму. Під час 13-го пітчингу Держкіно на його створення творці стрічки запросили близько 11 млн грн. Виробником виступає компанія «Мейнстрім Пікчерз», продюсери – Артем Колюбаєв та Олександр Чепига. Зйомки заплановані на 2021 рік.

Читайте також

Вийшов тизер фільму «Я і Фелікс» Ірини Цілик про 90-ті