fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ціна правди

“Ціна правди”: подивитись фільм можна у середу в автокінотеатрі “Кінодром”

1 418

Поки у звичайних кінотеатрах ще не відновили показ українських стрічок, фільм про події 1932-1933 років в Україні Агнешки Голланд “Ціна правди” подивитись є можливість вже сьогодні, 1 липня о 21:50, в автокінотеатрі “Кінодром” в Києві.

Як оголошено у розкладі сеансів автокінотеатру “Кінодром”, кінострічку копродукції України, Польщі та Великої Британії “Ціна правди” подивитись під відкритим небом у власній автівці є можливість 1 липня о 21:50 .

Фільми, засновані на реальних подіях, завжди важко дивитися. Особливо, якщо ці події стосуються твоєї країни. Агнешка Голланд зняла один з таких фільмів: “Ціна правди” розповідає про Гарета Джонса, першого журналіста, який повідомив світові про Голодомор в Україні.

Фільм “Ціна правди” – історичний трилер розповідає про те, як у 1930-ті роки СРСР відвідує молодий британський журналіст Гарет Джонс з метою взяти інтерв’ю у Сталіна. Ставши свідком нещадного терору та народних страждань, Гарет ризикуючи життям пише статтю про абсолютно іншу сторону радянської утопії. Цікаві факти про фільм “Гарет Джонс”: – Кіноробота створена на основі історії британського журналіста Гарета Джонса, який висвітлював правду про СРСР сталінських часів. – Це художня обробка реальних фактів біографії Гарета Джонса.

Фільм “Ціна правди” знято в копродукції України, Польщі та Великої Британії, зйомки відбувалися в усіх трьох країнах. Україна витратила на стрічку 26 млн грн, а загальний її бюджет становить 262,2 млн грн. Московські місця у фільмі відтворили у Харкові, де заради зйомок перекривали центральну площу міста.

По темі: Цікаві факти про фільм “Ціна правди” Аґнєшки Голланд

Головні ролі виконали Джеймс Нортон (серіал “Війна і мир”), Ванесса Кірбі (“Корона”, “Місія нездійсненна: Фолаут”), Пітер Сарсгаард (“Чудова сімка”), Джозеф Моул (“Гра престолів”) і Кеннет Кренем (“Малефісента”). Також у картині зіграли українські актори Яків Ткаченко та Олег Драч.

Саундтреком до стрічки виступила пісня “Ціна правди” Джамали, яка звучить у фінальних титрах однойменного фільму про валійського репортера Гарета Джонса.

По темі: Джамала знялась у фільмі Netflix про “Євробачення”: дивіться онлайн

Нагадаємо, творці стрічки обіцяють, що покази фільму повернуться в прокат на великі крани в рамках «антикризового пакета» від FILM.UA Group вже скоро.

Читайте також –

“Ціна правди”: The Guardian назвав фільм про голодомор в Україні одним з найкращих за рік