fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Май далеко, май добре

Вийшов трейлер документального фільму «Май далеко, май добре»

430

Презентовано офіційний трейлер фільму Ганни Ярошевич «Май далеко, май добре» – про німця Мішеля, який розводить карпатських водяних буйволів і рятує їх від повного зникнення.

Про це повідомили творці стрічки на своїй сторінці у Facebook. Фільм розповідає про молодого німця Мішеля, що вивчав екологію в університеті, і який робить цікавий вибір – полишає рідну країну та їде у маленьке віддалене село в Карпатах. Там на схилах гір він розводить унікальний вид тварин – карпатських водяних буйволів і буквально рятує їх від повного зникнення. Зрозумівши, що це – його покликання, Мішель вирішує назавжди залишитись в Україні.

Дивіться офіційний трейлер «Май далеко, май добре»: відео

Режисерка Ганна Ярошевич, у доробку якої 10 короткометражних документальних фільмів для каналу «Вавилон’13», працює над фільмом «Май далеко, май добре» понад 4 роки. Продюсерка Альона Качкан, яка  працює у сфері комунікацій у міжнародному проєкті, який підтримує український малий і середній бізнес та стартапи у різних секторах, до проєкту «Май далеко, май добре» долучилася два роки тому.

Кошти на виробництво стрічки режисерка Ганна Ярошевич та продюсерка Альона Качкан збирали самотужки за рахунок краудфандінгу. Зараз фільм «Май далеко, май добре» («Мішель») отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в рамках програми proMOTION.

Саундтреком до фільму стала музика українського поп-тріо «Panivalkova», пісні з альбому «Донтворі». Музика з етно-мотивами – саме відображення закарпатської душі, природи та гір, – пишуть творці фільму.

Режисерська робота: Ганна Ярошевич. Продюсування: Альона Качкан, Олена Яковіцька, Ганна Ярошевич. Операторська робота: Сергій Кірєєв. Звук: Павло Березін. Виробництво: TABOR Production, Mental Drive. Загальний бюджет: €91695. Залучені фінансові партнери або фонди: Приватне фінансування, Краудфандинг Big Idea, Український Інститут.

Нагадаємо, фільм Ганни Ярошевич «Май далеко, май добре» було відібрано до участі у найбільшому індустрійному ринку документальних картин Docs for sale, який проходив в межах IDFA онлайн з 16-20 листопада.

Два українські фільми відібрано до конкурсу Амстердамського фестивалю IDFA