fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

трейлер Зірки за обміном

Гумор, протистояння і новорічна магія: вийшов трейлер фільму “Зірки за обміном”

272

Представлено офіційний трейлер сімейної комедії про обмін тілами “Зірки за обміном” з Олею Поляковою та Дзідзьо у головних ролях. Стрічка вийде на великі екрани 1 січня 2022 року.

«Цей фільм має на меті показати те, як часто ми нехтуємо сімейними стосунками заради досягнення власних цілей. Хоча “Зірки за обміном” – це не лише про протистояння та постійні чвари, а й про різдвяне диво, яке об’єднує усіх довкола, створюючи незабутню атмосферу свята та затишку», – розповів продюсер стрічки Єгор Олесов.

За сюжетом сімейної комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова та Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

трейлер Зірки за обміном

Головна героїня картини, Поля Малякова, прагне популярності й приносить у жертву сімейні стосунки: рідко бачить дітей та безперестанку вислуховує нарікання чоловіка про нестачу вільного часу. Та в один момент вона втрачає те, до чого так довго прагнула — головну нагороду року, яка, на превеликий подив поп-діви, потрапляє до рук затятого суперника Полі – Фоми Михайловського. І це лише початок зіркового протистояння, адже наступного ранку вони прокинуться в тілах один одного. Та чи вдасться зірковим суперником розставити все по місцях та віднайти своє тлумачення поняттю “щастя”?

Дивіться офіційний трейлер фільму “Зірки за обміном”

В картині зіграли: Оля Полякова, DziDzio (Михайло Хома), Олег Волощенко, Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Роман Халаїмов. Зіркові камео – Наталя Сумьска, Юрій Горбунов, Jerry Heil, Дядя Жора, Magic Five.

За темою:«Зірки за обміном»: вийшов новорічний тизер комедії

Фільм “Зірки за обміном” для співаків Олі Полякової та Дзідзьо – не перша спільна акторська робота – вони вже грали разом у комедії Свінгери 2.

трейлер Зірки за обміном

Режисер фільму – Олексій Даруга, автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук. Продюсери – Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова.

Стрічку знято у співпраці Kinorob (входить до складу Film.UA Group) та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Прем’єра сімейної комедії відбудеться 1 січня 2022 року.

Читайте також

Романтична комедія “Сусідка” вийде в прокат навесні (тизер)