fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Врятуйте мене лікарю онлайн

Документальний фільм «Врятуйте мене, лікарю!» вийшов онлайн

355

Документальна короткометражна стрічка Дмитра Грешка «Врятуйте мене, лікарю!» – про роботу бригади швидкої допомоги під час новорічних свят в Києві – стала доступною для перегляду онлайн.

Головні герої фільму – три працівники бригади швидкої допомоги: лікар, фельдшер та водій. Вони холодно виконують свою роботу, адже вже звикли і до тяжких випадків, і до самотніх бабусь, і до смертей. Одна зміна здається навіть не днем, а довгим роком. А атмосфера свята проявляється тільки у салютах за вікном та святковим зібранням працівників швидкої допомоги. Цей фільм дозволяє побачити те, що мало кому доступно, і зрозуміти як насправді живеться бригаді швидкої.

Дивіться документальну стрічку «Врятуйте мене, лікарю!» онлайн на Takflix за посиланням. Кінокартина доступна українською з англійськими субтитрами на всіх територіях. Нижче дивіться трейлер фільму.

Режисер стрічки Дмитро Грешко, який також є сценаристом, оператором- та художником-постановником, провів три доби з медиками, спостерігаючи за тим, як вони їздять на виклики, спілкуються з пацієнтами та святкують.

У стрічці зіграли: Олексій Марусєв, Наталка Богданова, Андрій Бевз, Любов Попова.

Документальна картина «Врятуйте мене, лікарю!» – Найкращий український фільм Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів WizArt 2020 року. За словами журі національного конкурсу фестивалю, картина отримала головний приз “за повагу до реальності, упакованої автором в делікатну розповідь і за неймовірну довіру людини в кадрі до автора фільму, що тримає в руках камеру”.

За темою: “Wiz-Art” 2020: оголошено переможців та найкращий український фільм

Також у 2020 році фільм отримав «Спеціальний диплом журі» Національного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Документальна картина виробництва Indie Lab. Композитор фільму – AudioZenKevin MacLeod, звукорежисер – Владислав Сіренко, режисери монтажу – Дмитро Грешко та Дмитро Тяжлов. Продюсер – Елла Штика.

Стрічка «Врятуйте мене, лікарю!» входить до альманаху українських короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля. Перезавантаження».

Постер фільму

Врятуйте мене лікарю онлайн

Читайте також

Короткометражний фільм «Бульмастиф» вийшов онлайн