fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Точка Нуль серіал

Прем’єра серіалу від військових “Точка Нуль” відбудеться на Youtube вже в цю неділю

1 269

Перша серія комедії із “чорним” брутальним гумором про російсько-українську війну “Точка Нуль” вийде 24 травня близько 21:00 на Youtube. Творці обіцяють серіал на кшталт “Generation Kill” чи “M*A*S*H”.

Про час прем’єри проєкту “Нове українське кіно” повідомили творці серіалу. “Донбас, фронт, українська армія та чорний гумор”, – саме так вони описують новий серіал “Точка Нуль”.

“На презентацію у нас немає грошей. Першу серію ми оприлюднимо на каналі в Youtube, де зараз уже є трейлер, – розповів в інтерв’ю фонду “Повернись Живим” один із ідейних натхненників серіалу, підприємець та ветеран Олександр Матяш. І обіцяє показати армію, фронт та солдат без прикрас, лірики та «правильних» діалогів.

За його словами, кіно – задоволення дуже дороге, команда творців виклала практично всі гроші на створення першої серії. “Ми подивимося на відгуки, й уже з цим готовим продуктом будемо ходити з валізкою по знайомих підприємцях та просити грошей. А якщо не вийде знайти кошти, будемо продовжувати знімати власними силами”, – говорить він.

Дивіться трейлер серіалу “Точка нуль” онлайн:

За сюжетом ще зовсім недавно герої були кимось у цивільному житті: музикант-сантехнік, IT-спеціаліст або доцент університету. Хтось планував взяти іпотеку, тому що очікував дитину в сім’ї. У кого дозріли творчі плани записати новий альбом. А дехто просто планували взяти відпустку і провести час з дружиною. А потім-БУМ! І вони потрапляють на війну. У “точці нуль” кожен з них пошкодує, що одного разу поскаржилися на своє життя.

Читайте також “Точка нуль”: українські військові зняли серіал про війну на Донбасі

Головні ролі в серіалі виконали Олександр Гуназа, Андрій Стельмах, Володимир Базика, Олександр Матяш, Сергій Лещенко, Євген Турчак та інші.

Всі знімальна група — режисер, сценарист, оператори, актори, продюсери серіалу — всі були на війні. Це українські ветерани, котрі вирішили поділитися своїм справжнім досвідом, без лірики та прикрас. Вони показують війну, як вона є: де героїв можна побачити не лише під час запеклих боїв з ворогом, а й у повсякденному житті.

Прем’єра серіалу “Точка Нуль” відбудеться 24 травня близько 21:00 на Youtube-каналі серіалу.

Читайте також

Вийшла остання серія першого сезону серіалу “Крутий заміс” (всі серії онлайн)