fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я Побєда і Берлін

У Львові стартували зйомки фільму “Я, “Побєда” і Берлін” за повістю Скрябіна (перші фото)

673

Сьогодні, в день народження Кузьми Скрябіна, розпочались зйомки комедії “Я, “Побєда” і Берлін” за мотивами його однойменної повісті. Ім’я виконавця головної ролі поки тримають в секреті.

Про це повідомляє Telekritika з посиланням на прес-службу компанії Star Media. “Ми натхненні і маємо в своєму розпорядженні всі ресурси для того, щоб передати в майбутньому фільмі атмосферу світу Кузьми, його погляд на життя, позитивне ставлення до всіх проблем і труднощів, – розповів продюсер Олексій Терентьєв. – Крім цього, ми з командою плануємо масштабну промо-кампанію і переконані, що проект буде цікавий широкій аудиторії — молодь побачить, як “відривалися” батьки, а дорослі із задоволенням поринуть в ті часи”.

У центрі історії – український музикант-початківець Кузьма, який разом з другом Бардом їде до Берліна на іржавому автомобілі “Побєда”, де хоче обміняти його у німецького колекціонера на шестисотий “Мерседес”, щоб вразити свою кохану дівчину Барбару. Але бурхливе нічне життя німецької столиці приносить герою неймовірні пригоди, які змінюють його мету, загартовують характер і допомагають знайти своє справжнє “я”.

Я, “Побєда” і Берлін

Творці фільму поки тримають в секреті ім’я виконавця головної ролі. У фільмі прозвучать оригінальні кавер-версії найвідоміших хітів Кузьми Скрябіна у виконанні популярних українських артистів. Зйомки пройдуть у Києві, Львові та Берліні з 17 по 27 серпня.

По темі: За однойменним романом Андрія Кузьменка (Скрябіна) “Я, “Побєда” і Берлін” знімуть фільм

Режисер фільму – Ольга Ряшина. Оператор – Дмитро Недря. Художник-постановник – Микола Кіщук. Продюсери – Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль.

Я, “Побєда” і Берлін

Кінопроєкт став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка стрічки становить 27 млн грн – 75% загальної вартості виробництва фільму.

Попередньо прем’єра запланована на 2021 рік.

Я, “Побєда” і Берлін

Книжка “Я, побєда і Берлін” – літературний дебют відомого українського співака Андрія Кузьменка (Кузьми), лідера гурту “Скрябін”, видана видавництвом “Фоліо” у 2006 році. До збірки увійшли дві повісті: “Я, “Побєда” і Берлін” та “Місто, в якому не ходять гроші”, а також тексти відомих пісень гурту “Скрябін”.

Читайте також

Netflix розпочав в Україні зйомки свого першого фільму