fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Комедія Христини Сиволап «Давай не сьогодні» вийшла онлайн

532

Короткометражний комедійний фільм «Давай не сьогодні» Христини Сиволап, музику до якого написав Дмитро Шуров (Pianoboy), вийшов на Takflix.

Про це повідомляє прес-служба онлайн-кінотеатру Takflix.com. “Фільм доступний на всіх територіях з англійськими субтитрами”, – йдеться в повідомленні.

«Давай не сьогодні» – дебютна короткометражна робота Христини Сиволап («Віддана»). Фільм, головні ролі в якому зіграли Володимир Задніпровський та Алла Соколова, переміг у конкурсі короткометражних робіт на Трієстському кінофестивалі в Італії у 2014 році.

За темою: Стрічка «Віддана» офіційно вийшла онлайн

Інші нагороди фільму: Приз глядацьких симпатій Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art, 2014; Приз глядацьких симпатій Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST, 2014; Приз глядацьких симпатій Jula Festival (Німеччина, 2014); Найкращий сценарій Jula Festival (Німеччина, 2016); III премія в номінації «Короткометражний ігровий фільм» Національної програми Рівненського МКФ «Місто Мрії» 2014.

Стрічка розповідає про діда Льошу та бабцю Христю, які хочуть померти одночасно. Для цього вони лягають в труни у святковому вбранні та чекають смерті. Втім, у чоловіка постійно знаходяться важливіші справи – футбольний матч, кумедна історія чи бажання поїсти дружининого пирога. Дід Льоша складає якийсь план, що спонукає його відкласти день спільної смерті.

Переглянути фільм «Давай не сьогодні» онлайн можна на Takflix за посиланням. Подивитись офіційний трейлер можна на сторінці нижче.

Виробник – Директорія кіно за підтримки Держкіно. Режисерка – Христина Сиволап. Сценаристи –  Христина Сиволап, Олексій Сиволап. Оператор-постановник – Діана Оліфірова. Художник-постановник – Владлен Одуденко. Композитор – Дмитро Шуров. Звукорежисер – Артем Мостовий. Режисери монтажу – Юрій Грузінов, Вікторія Дворнікова. Продюсери – Ігор Савиченко, Роман Климпуш.

Фільм, який входить до альманахів короткометражних фільмів «Українська нова хвиля 4» та «Любов. Live», вийшов в прокат в Україні 21 січня 2016.

Нагадаємо, Христина Сиволап виступила також режисеркою кліпу «Вільна» до однойменної пісні Тіни Кароль та Юлії Саніної, яка була написана до фільму «Віддана».

Читайте також

«Вільна»: саундтрек до фільму «Віддана» відзначили двома нагородами премії YUNA 2021