fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

довбуш Саніна

«Довбуш» Олеся Саніна backstage: продовження фотозвіту зі знімального майданчика фільму

482

Творці історично-пригодницького екшну «Довбуш» Олеся Саніна, з Сергієм Стрельниковим, Олексієм Гнатковським та Дарією Плахтій у головних ролях, продовжують ділитися фото з-за лаштунків останнього етапу фільмування стрічки. Дивіться фотодобірку.

Звідки у опришків Довбуша, хлопців з карпатських сіл, був військовий досвід, щоб роками протистояти регулярній польській армії? Свою відповідь у фільмі «Довбуш» дає режисер Олесь Санін, — йдеться в описі до фото на офіційній сторінці стрічки у Facebook. В кадрах — сцена нападу польського диверсійного загону на російський редут під час облоги Гданська.

За темою: «Довбуш» backstage: як знімають історично-пригодницький екшн Олеся Саніна

Яку роль у цій операції зіграв Олекса Довбуш, творці історично-пригодницької драми пропонують дізнатися вже восени — на прем’єрі наймасштабнішої за кількостю задіяних акторів, масових сцен, каскадерів, реконструкторів, локацій української стрічки.

Тим часом дивіться кадри зі зйомок

довбуш Саніна

довбуш Саніна

довбуш Саніна

За сюжетом, події стрічки відбуваються в Карпатах на початку XVIII століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Актори: Олекса Довбуш – Сергій Стрельников, Іван Довбуш – Олексій Гнатковський, Марічка – Дар’я Плахтій, Пшелуський – Матеуш Косьцюкевіч, Княгиня Яблуновська – Агата Бузек, Опришки – Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський, Дзвінчук – Олександр Мавріц.

Режисер: Олесь Санін (фільми «Мамай», «Поводир»). Продюсери: Максим Асадчий, Олесь Санін. Співпродюсер: Данило Біляк. Сценаристи: Пол Волянський, Олесь Санін, Василь Портяк, Максим Черниш. Оператор: Сергій Михальчук. Композитор: Алла Загайкевич. Художник-постановщик: Олександра Дробот, Юрій Григорович. Художники з костюмів: Гала Отенко, Марія Керо. Художник з гриму: Ірина Солодовська. Постановники трюків: Петро Треско, Руслан Горілий, Петро Жирун. Кастинг директор: Алла Самойленко.

Кінотеатральною дистрибуцією на території України займаються компанії Кіноманія та FILM.UA Distribution. Стрічка створюється компанією PRONTO FILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Права на показ фільму «Довбуш» придбав телеканал «Україна».

Нагадаємо, за планами авторів фільму до кінця липня пригодницько-історичний екшн режисера Олеся Саніна має бути відзнятий.

Читайте також

Розпочався останній етап зйомок наймасштабнішої української стрічки «Довбуш» Олеся Саніна