fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я звертаюся до нього за іменем

Документальний фільм ВВС про воєнні злочини росіян у Бучі вийшов на YouTube з українським дубляжем

790

На YouTube з’явилася українська версія документальної стрічки про звірства росіян у Бучі “Я звертаюся до нього за іменем” від легенди журналістики BBC та оскароносної продюсерки.

В документальній картині йдеться про події, які відбувалися у Бучі у березні 2022 року. У 47-хвилинній стрічці зібрані свідчення про тортури і вбивства, які коїли росіяни у містечку під Києвом. Британські журналісти фокусуються на фактах про вісьмох розстріляних чоловіків із тероборони на вулиці Яблунській, 144 (“Агробудпостач”). Про них розповідають їхні рідні, які майже місяць чекали на звістки про долю своїх чоловіків і синів.

«У цьому фільмі єдиний, хто вижив після жахливого злочину в Україні, приєднується до дружин і матерів своїх загиблих товаришів, аби розповісти надзвичайну історію. Страти мали на меті дегуманізувати та знищити жертв, але цей фільм – потужне свідчення любові перед обличчям терору», – йдеться в описі фільму на сайті BBC.

Дивіться документальний фільм «Я звертаюся до нього за іменем» з українським дубляжем на каналі BBC в YouTube чи на сайті нижче

Фільм зняли легенда журналістики BBC Fergal Keane та продюсерка, яка у 2021 році виграла Оскар за найкращий короткометражний документальний фільм, Alice Doyard. Локальні продюсери Sofia Kochmar-Tymoshenko і Rostyk Kubik.

Нагадаємо, в Україні знімають художній фільм із робочою назвою «День, коли я зустрів Спайдермена» про волонтерку, яка відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі.

Документальну стрічку про воєнні злочини росіян у Бучі також планував зняти шоуранер та сценарист американського серіалу «Картковий будиночок» Бо Віллімон. Для цього він приїздив на Київщину у квітні 2022-го.

Читайте також

“Тихий терор. Хроніки пекла”: на YouTube вийшов фільм про окупований Херсон