fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

дідочок онлайн

Короткометражна драмедія в стилі німого кіно «Дідочок» вийшла онлайн

560

Німий чорно-білий короткометражний фільм «Дідочок» від режисера «Брами» та «Наші котики» Володимира Тихого став доступним для перегляду онлайн.

«Дідочок» – абсурдна оповідь про сучасні соціальні проблеми в Україні, розказана кіномовою сторічної давнини. Стрічка пов’язує сучасність та традиційний радянський соцреалізм. Саме у наслідуванні образів старої світоглядної системи всупереч створенню власної автори вбачають коріння спотвореної реальності на пострадянській території і, як наслідок, вузол соціальних, культурних, політичних та економічних проблем, зокрема військові конфлікти.

Головні герої фільму – Дід і Баба крок за кроком проходять шляхом радянських кіно-кліше і повний фантастичного гротеску фінал вже не виглядає таким абсурдним…

Дивіться короткометражну картину «Дідочок» онлайн на Takflix за посиланням. Фільм доступний на всіх територіях з англійськими субтитрами. Нижче дивіться тизер стрічки.

Головну роль у фільмі виконав Олег Мосійчук, відомий за стрічками «Стрімголов» та «Брати. Остання сповідь» та Ліна Будник. Режисером короткометражки є Володимир Тихий, який також зняв фільми «Брама» та «Наші котики».

За темою: Фільм «Брама» з Ірмою Вітовською вийшов онлайн на Takflix

Стрічку створено кінокомпанією Директорія кіно, Фільм Тостер Продакшн та Ментал Драйв Студіо. Сценарист – Володимир Тихий, оператор-постановник – Ярослав Пілунський, художник-постановник – Михайло Левченко, композитор – Антон Байбаков. Продюсери: Яна Семерня, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Олексій Москаленко.

Прем’єра фільму в Україні відбулася 19 липня 2016 року.

дідочок онлайн

Фото: прес-служба Takflix

Постер фільму

дідочок онлайн

Читайте також

Стефка повернулася: в мережу виклали другий сезон популярного веб-серіалу