fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ціна правди

Фільм “Ціна правди” покажуть на телебаченні 28 листопада

3 908

Телепрем’єра історичного трилера “Ціна правди”, що розповідає про Голодомор 1932-1933 років, відбудеться на каналі “Україна” 28 листопада о 23:00.

Про це повідомляє MBR з посиланням на телеканал. За сюжетом валлійський журналіст та радник британського прем’єр-міністра Гарет Джонс шукає наступну велику історію та приїжджає до Москви, щоб взяти інтерв’ю у Сталіна. Там він знайомиться з Адою Брукс, яка відкриває йому очі на “радянську утопію”, і Гарет, попри смертельні погрози спецслужб СРСР, розпочинає власне розслідування. Крок за кроком він наближається до розкриття правди про найбільшу трагедію українського народу – Голодомор.

По темі: Гарет Джонс, “Ціна правди”: у Києві назвали провулок на честь британського журналіста

Фільм “Ціна правди” знято в копродукції України, Польщі та Великої Британії, зйомки відбувалися в усіх трьох країнах. Україна витратила на стрічку 26 млн грн, а загальний її бюджет становить 262,2 млн грн. Московські місця у фільмі відтворили у Харкові, де заради зйомок перекривали центральну площу міста.

У стрічці знялись Джеймс Нортон (серіал “Війна і мир”), Ванесса Кірбі (“Корона”, “Місія нездійсненна: Фолаут”), Пітер Сарсгаард (“Чудова сімка”), Джозеф Моул (“Гра престолів”) і Кеннет Кренем (“Малефісента”). Також у картині зіграли українські актори Яків Ткаченко та Олег Драч.

Нагадаємо, в травні “Mr.Jones” увійшов в рейтинг найкращих картин минулого року від британського видання The Guardian, де посів місце разом з такими стрічками, як “1917” та “Паразити”.

Читайте також

Цікаві факти про фільм “Ціна правди” Аґнєшки Голланд