fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кіновернісаж просто неба

«Кіновернісаж просто неба» покаже знакові фільми десятиліття

500

«Той, хто пройшов крізь вогонь», «Гніздо горлиці», «Екс», «Крим, як це було» та інші українські знакові фільми десятиліття, які можна подивится з 15 по 20 серпня у програмі четвертого тижня літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба».

Як повідомляють організатори події “Up Ua Studio”, четвертий тиждень «Кіновернісажу» присвячений знаковим фільмам десятиліття.

“Вже четвертий тиждень збираємо під пам’ятником Шевченку любителів українського кіно, і щодня — аншлаги”, – додають вони.

В рамках рубрики «Суперхіт щосуботи» сьогодні, 15 серпня, дивимось романтичну комедію Ольги Ряшиної «Секс і нічого особистого» (вікове обмеження 16+). В середу, 19 серпня, в рамках рубрики «Дитячі та підліткові фільми» дивимось «Пригоди S Миколая» режисера Семена Горова.

18 серпня перед показом стрічки «Той, хто пройшов крізь вогонь» відбудеться презентація нового фільму режисера Михайла Іллєнка – “Толока”, який із 20 серпня виходить у прокат.

По темі: Фільм «Толока» адаптують для людей з порушеннями зору та слуху

Дивіться протягом тижня українські знакові фільми десятиліття, які полонили серця усіх українців і не тільки, на великому екрані просто неба.

Початок щодня о 21:00. Вхід вільний!

Програма четвертого тижня безкоштовних показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба»:

15 серпня – «Секс і нічого особистого», реж. Ольга Ряшина, 2018 (16+)

16 серпня«Гніздо горлиці», реж. Тарас Ткаченко, 2016. Представить картину сама Римма Зюбіна, а також актриса фільму Наталя Васько та продюсер Володимир Філіпов.

17 серпня«Крим, як це було», реж. Костянтин Кляцкін, 2018 (документальний, 14+). Показ фільму відбудеться за участі знімальної групи.

18 серпня – «Той, хто пройшов крізь вогонь», реж. Михайло Іллєнко, 2012. Перед показом стрічки відбудеться презентація нового фільму режисера – “Толока”, який із 20 серпня виходить у прокат.

19 серпня – «Пригоди S Миколая», реж. Семен Горов, 2018 (дитячий)

20 серпня – «Кохання», реж. Микита Лиськов (анімаційний, короткометражний)

«Екс», реж. Сергій Лисенко, 2020

Чекайте на наступні анонси програм кожного тиждня до 15 вересня. Слідкуйте за нашими новинами, а www.cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Нагадаємо, із 25 липня по 15 вересня щодня о 21:00 у парку Шевченка біля пам’ятника Шевченка в Києві працюватиме літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» — показиватимуть безкоштовно найкращ українське кіно останніх років для киян і гостей столиці.

Подію организовує українська кінокомпанія “Up Ua Studio” за підтримки ДержКіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».

кіновернісаж просто неба

Читайте також –

“Останній герой бойовика”: рецензія на фільм “Спадок брехні” зі Скоттом Едкінсом