fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

І будуть люди кохання війна

“І будуть люди”, кохання та війна в серіалі: презентовано тематичні тизери

660

“Кохання” і “Війна” – до телепрем’єри історичної саги “І будуть люди” Аркадія Непиталюка творці серіалу випускають ряд тизерів, що знайомлять із головними героями, сюжетними лініями та поворотними подіями стрічки.

14 вересня о 20:15 на телеканалі СТБ стартує прем’єра 12-серійної епічної драми “І будуть люди”, екранізованої за однойменним романом Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій. Наряду з переглядом офіційного трейлера, глядач має можливість детальніше ознайомитися з героями та окремими сюжетними лініями через серію тизерів, яких усього має вийти чотири. “Нове українське кіно” пропонує до уваги два представлені тизери “І будуть люди” – “Кохання” та “Війна”.

Дія історичної саги “І будуть люди” відбувається на Полтавщині на початку ХХ століття. У буремних подіях, що суцільно змінили звичний уклад життя – Перша світова війна, революція, розкуркулення, Голодомор – кожен герой історії обирає свій шлях та захищає свою правду.

І будуть люди кохання війна

Тизер “Кохання”

Відео присвячене любовній лінії сюжету. Заради кохання герої здатні як на великі подвиги, так і на великі жертви. Через нього вони страждають, але й можуть знайти своє щастя.

По темі: Знайомство з героями: творці серіалу “І будуть люди” представили персональні постери

Тизер “Війна”

У мирне життя спочатку вривається Перша світова війна, потім революція. Це руйнує людські долі, плани та змушує відрікатися релігії й приймати нову ідеологію. Кожен з героїв бореться за своє: хтось за землю, хтось за Українську Народну Республіку, а дехто готовий воювати за справедливість на боці влади.
Війна – всередині кожного, адже персонажам доводиться робити вибір ще й у своїх почуттях.

Раніше в серпні творці стрічки “І будуть люди” випустили серію з дев’яти відеороликів “Наша Історія”, присвячених проєкту. В них актори – виконавці головних ролей спочатку від своїх персонажів, а далі – від себе міркують про найголовніше: родину, батьківщину, історію, вірність, любов, дружбу, віру… Вони ставлять питання та порівнюють події сторічної давнини із сьогоденням.

По темі: “І будуть люди” випускають цикл роликів “Наша історія”

Також творча група 12-серійного фільму запустила в соціальних мережах флешмоб #ібудутьлюди, який розпочався 31 серпня. Ініціатори флешмобу закликають українців ділитися фотографіями та історіями про своїх рідних – дідів і прадідів, багато з яких пройшли через ті ж випробування та зустрічали такі ж виклики долі.

Ролі в серіалі виконали: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.

Режисер-постановник – Аркадій Непиталюк. Оператор – Дмитро Юриков. Автори сценарію – Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова “І будуть люди”. Продюсери: Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук.
Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко. Серіал виробництва Film.UA створено на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України і телеканалу СТБ.

Трейлер “І будуть люди”

 

Читайте також

Прем’єри осені: українські фільми, на які слід чекати цього сезону