fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Поїзд Київ – Війна

Фільм «Поїзд Київ – Війна» вийшов онлайн на Takflix

878

Документальний фільм «Поїзд Київ – Війна» режисера Корнія Грицюка – з розмовою про Україну в поїзді на Костянтинівку – вийшов онлайн на Takflix.

Про це повідомляється на офіційній сторінці онлайн-кінотеатру Takflix у Facebook. Повнометражний документальний фільм «Поїзд Київ – Війна», виробництва EasyLiving Films, розказує про реальних людей, які кожного дня курсують поїздом №126, що поєднує Київ з прифронтовою Костянтинівкою, «між миром і війною». Режисером і сценаристом українського роуд-муві виступив Корній Грицюк.

Світова прем’єра фільму відбулась в рамках 49-го КМКФ «Молодість». Стрічка була номінована на третю Національну премію кінокритиків «Кіноколо» як «Найкращий документальний фільм», а також відібрана до конкурсної Національної програми фестивалю Kharkiv MeetDocs.

«Поїзд Київ – Війна» — це голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього, де кожен голос буде почуто. Тут немає відбору матеріалу за переконаннями чи цензури через «незручні думки». Це реальні погляди жителів сходу України.

Переглянути фільм «Поїзд Київ – Війна» онлайн можна на Takflix за посиланням. Вартість перегляду — 60 грн (стрічка доступна для перегляду у всіх країнах). Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче.

Режисер і сценарист – Корній Грицюк. Оператори-постановник – Кирило Лазаревич. Звукорежисери – Василь Явтушенко. Режисери монтажу – Корній Грицюк, Сергій Пудіч, Наталія Грицюк. Оператори – Сергій Пудіч, Андрій Лагутін. Продюсер – Сергій Пудіч. Виконавчий продюсер – Наталія Ісаєва-Урбан.

Зйомки відбувалися у потязі рейсу №126, а також на залізничних вокзалах Київа, Константинівки з серпня по грудень 2019 року. Як повідомляється, зняли драму за 30 нічних поїздок між Києвом і прифронтовим містом Костянтинівка Донецької області. Реалізований проект за підтримки Українського культурного фонду та за підтримки «Укрзалізниці». Бюджет фільму – ₴ 2 150 000.

Поїзд Київ – Війна

Нагадаємо, перший фільм, який вийшов онлайн на платформі Takflix, став фільм саме режисера Корнія Грицюка – це стрічка у стилі мокьюментарі «2020: Безлюдна країна» 2018 року. Фільм доступний для перегляду онлайн  за посиланням.

Читайте також –

Фільм «Історія Зимового Саду» вийшов онлайн на Takflix