fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Поцілунок на мільйон

“Поцілунок на мільйон”: комедія в стилі роуд-муві вийде до Дня закоханих

1 413

В Україні стартували зйомки нової молодіжної романтичної комедії “Поцілунок на мільйон”. У фільмі очікується поява найдужчої людини світу, українськиого силача Василя Вірастюка та красуні Даші Астаф’євої.

Зйомки комедії про неймовірні пригоди трьох друзів і парі на мільйон стартували 8 вересня. Режисером фільму “Поцілунок на мільйон” (комедія з елементами роуд-муві) виступить український режисер Дмитро Авдєєв. Це дебютний повнометражний ігровий метр автора.

“Ми знімаємо романтичну комедію з елементами роуд-муві про нашу молодь, яка подорожує країною у пошуках пригод, себе і звичайно ж справжнього кохання!” –  коментує режисер Дмитро Авдєєв.

За сюжетом, молодий авантюрист у компанії двох друзів кидається в погоню за «зоряною» онукою мільярдера, яка мандрує Україною. Герой повинен підкорити серце дівчини і отримати мільйон в якості «приданого». На шляху хлопця стають продюсери зірки, непередбачені обставини, його друзі та власні почуття.

Ролі в картині виконають зірка телесеріалу “Школа”, блогерка Єлизавета Василенко (Кріс), актор Влад Демиденко (Ден), Гончаров Владислав (Славко), Олександр Вебстер та ін.

У проєкті також беруть участь найсильніша людина світу Василь Вірастюк (“Іван сила“, “Пригоди S Миколая”, “Готель Едельвейс”) та красуня Дарія Астаф’єва (“Гола правда“, “Ніч святого Валентина“, “Зрадник”, “Свінгери“, “Продюсер“, “Кошмарний директор, або Школа №5“).

Поцілуной на мільйон Вірастюк

По темі: Вийшов трейлер української комедії “Готель Едельвейс” Юрія Рудого з Василем Вірастюком

Режисер – Дмитро Авдєєв. Сценарій – Антон Базелінський. Художник-постановник – Карина Балеян. Композитор – Юрій Гром. Продюсер – Марія Каель.

Виробництвом фільму займаються кінокомпанія “Big hand Films” (фільми “Пригоди S Миколая” 2018 року, “Високо в горах” 2020 року, дистрибуція фільму “Крим, як це було” 2016 року) та “MO Films”.

Фільм є переможцем 11-го конкурсного відбору Держкіно. Орієнтовний обсяг держпідтримки 23 282 332, 00 грн. (при загальноу бюджеті фільму 29 102 915, 00 грн.).

Поцілунок на мільйон

Фото: MO Films

Поцілунок на мільйон

Фото зі сторінки у Facebook Дмитра Авдєєва

Поцілунок на мільйон

Нагадаємо, попередня короткометражна драма Дмитра Авдєєва “Дорога додому” (2018) була знята теж компанією Big Hand Films, за підтримки Уряду України та Міністерства культури України. Головну роль Матвія у ній зіграв актор Роман Луцький. У фільмі звучать пісні «Рожеві сиропи» гурту «Бумбокс» та «Шлях додому» співачки Джамали.

Дмитро Авдєєв також є автором проєкту документального фільму “Український пацієнт” (2011), присвячений 115-річчю українського кінематографа (за участю відомих українських режисерів).

Режисер є автором документального фільму “Brutto Nostra” про історію Сергія Міхалка і створення гурту, також є режисером музичних кліпів на пісні Ганни Сєдокової, гурту «Brutto», «Pur:Pur».

Вихід у прокат комедії “Поцілунок на мільйон” планується до Дня закоханих, 14 лютого.

Читайте також –

«Королі репу»: Ірма Вітовська зіграє у фільмі в стилі ганста-репу