fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс серпня

Бокс-офіс українських фільмів у серпні 2020 року

686

Після півріччя затишшя вітчизняний прокат в серпні нарешті відновився, причому одразу трьома кінотеатральними релізами. І хоча глядачі виявились не готові одразу заповнити 50% з дозволених в умовах карантину місць у залах, про що свідчать загальні збори місяця, спроба зробити неможливе все ж таки відбулася.

Першим сміливцем став олдскульний шпигунський трилер “Спадок брехні”, створений у копродукції з Великою Британією. Згідно з даними kino-teatr.ua, за перший тиждень прокату стрічці вдалося продати 3 536 квитків при 133 залах, в яких відбувся реліз, що принесло творцям 369 432 грн. Враховуючи карантинні обмеження, результат можливо став не найгіршим з очікуваних. Проте до кінця місяця картина змогла лише подвоїти результат, досягти 661 194 грн, що ще раз доводить очевидне – зірці бойовиків Скотту Едкінсу не вистачає в Україні промоції. Таки ж є в актора чим захопити потенційних шанувальників.

На другий тиждень серпня відбулась кінотеатральна прем’єра стрічки Східняк з Богданом Бенюком в головній ролі, проте будь-яка інформація про збори картини до сих пір відсутня. Відомий лише бюджет – 10 млн. грн.  Про сам фільм можна почитати в нашій рецензії.

Наступним українським релізом стала багатостраждальна баллада Толока Михайла Іллєнка. Національна прем’єра фільму відбулася ще 10 березня, але через карантин стрічка так і не змогла вийти в широкий прокат. Нарешті це сталося 20 серпня, що супроводжувалось доволі великою рекламною кампанією.

Картина стартувала на 147 екранах і за перший тиждень зібрала всього 277 715 грн. На кінець серпня загальні збори “Толоки” склали трохи більше 600 000 грн при бюджеті близько 30 млн грн. Таким чином багаторічний довгобуд із феноменальною кількістю зіркових камео і грандіозним задумом залишився нецікавий глядачу.

У вересні в прокат виходять також три фільми. На початку місяця вже стартували драма “Забуті” Дарії Онищенко, яка розповідає історію кохання в окупованому Донбасі, та документальний фільм “Де ти, Адаме?” режисера Олександра Запорощенко про життя ченців. Також 24 вересня в кінотеатри прямує романтично-драматична сага “Тарас. Повернення” Олександра Денисенка, яка розповість про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії. Слідкуйте за нашими новинами, а cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Джерело даних: kino-teatr.ua

Читайте також

Бокс-офіс українських фільмів у лютому 2020 року