fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кіноколо

Фільм «Атлантида» Валентина Васяновича покажуть просто неба

406

Спеціальний показ стрічки «Атлантида» відбудеться 2-го червня о 21:00 у кінотеатрі просто неба під Аркою Дружби народів в рамках 50-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Про перегляд фільму повідомляється на офіційній сторінці ювілейного кінофестивалю «Молодість» у Facebook. Вже за тиждень розпочнеться Molodist Kyiv International Film Festival, який проходитиме з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.

За темою: Молодість 2021: ювілейний 50-й кінофестиваль відбудеться в травні

«Атлантида» отримала широкий міжнародний успіх: драму показали на понад 50 фестивалях. Так стрічка перемогла у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю та взяла головні призи на кінофорумах Токіо та Денвера.

Фільм брав участь у Міжнародному конкурсі 11-го Odesa International Film Festival та отримав нагороду «Найкращий фільм» за рішенням журі, а також отримав нагороду як найкращий фільм і за найкращу режисуру Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.

Більше того, нещодавно за стрічку «Атлантида» режисер Валентин Васянович отримав Шевченківську премію. А фільм став одним із лідерів за кількістю номінацій (11) на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа».

«Атлантиду» було обрано національним претендентом на премію “Оскар” від України у категорії “Міжнародний повнометражний фільм”. Також стрічка увійшла до довгого списку Премії Європейської кіноакадемії та була презентована членам Голлівудської асоціації іноземної преси, яка присуджує премію “Золотий глобус”. Картину придбав HBO Eastern Europe та дистриб’ютори кількох європейських країн.

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

Усі ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори. Виконавці – колишній розвідник, волонтер благодійного фонду “Повернись живим” Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека і доброволець Василь Антоняк. Зйомки фільму проходили у Маріуполі та Києві.

За темою: “Абсолютно магічне і болюче”: головне з відгуків глядачів про фільм “Атлантида”

Нагадаємо, що фільм «Атлантида» Валентина Васяновича вийшов у широкий кінотеатральний прокат 5 листопада 2020 року та наразі доступний для перегляду онлайн на Sweet.TV.

_______________

Подія відбудеться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.

Читайте також

КМКФ «Молодість» 2021: на фестивалі покажуть фільми “Пульс” та “Егрегор”