fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фантастичний детектив Дмитра Томашпольського «Сторонній» вийшов онлайн

852

Один з наймоторошніших фільмів 2020 року за версією The People’s Movies – фантастичний детектив «Сторонній» режисера Дмитра Томашпольського – доступний для перегляду онлайн.

Про це повідомляють творці стрічки на своїй сторінці у Facebook.

Впродовж минулого року прем’єри «Стороннього» відбулись у 14 країнах світу, серед яких Японія, США, Бразилія, Південна Корея, Канада, Норвегія, Португалія, Великобританія, Італія та інших. Стрічка взяла участь у 22 міжнародних кінофестивалях і отримала 11 нагород та схвальні відгуки міжнародних кіноекспертів.

За темою: Дмитро Томашпольский, режисер: Естетика фільму «Сторонній» натхненна Лавкрафтом

Картина «Сторонній / Stranger» Дмитра Томашпольського увійшла у ТОП 20 найкращих фільмів жахів 2020 року за версією британського видання The People`s Movies. На думку видання, фільм режисера Дмитра Томашпольського “глибоко триповий”, а також “розумним і моторошним”. “Сторонній” досліджує складні філософські питання за допомогою багатого кінематографічного словника, який постійно дивує і кидає виклик”.

«Карколомний сюжет “Стороннього” бездоганно втілено на екрані. Кожна його складова – скрупульозно підібрана. Освітлення, постановка, костюми, грим та операторська робота – усе це робить його справжнім витвором мистецтва. “Сторонній” – взірець детективної історії, геть оповитої химерами й таємницями. Отож, потрібна ціла експертна група, щоб розгадати їх усіх», – пише кінокритик Kat Hughes, редактор The Hollywood News.

За даними International Commission on Missing (ICMP), кожні три хвилини на планеті Земля безслідно зникає одна людина. Щорічно – більш п’яти мільйонів… Команда синхронного плавання зникла під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропала під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані та як це стосується ляльки із живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Переглянути фантастичний детектив «Сторонній» режисера Дмитра Томашпольського можна онлайн за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер фільму.

У головних ролях – Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай. Автор сценарію та режисер-постановник – Дмитро Томашпольський. Продюсер – Олена Дем’яненко. Виробництво – “Кінокомпанія Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютор – кінокомпанія Сineverse.

За темою: «Вигадливий та аванґардний»: головне з рецензій на фільм «Сторонній»

Європейська прем’єра фільму відбулася у основній конкурсній програмі 15-ого Хаапсалуського фестивалю фільмів жахів та фантастики Haapsalu Horror and Fantasy Film Festival (HÕFF) в Естонії, який відбувався у 2020 році онлайн. Фестиваль входить до Європейської федерації кінофестивалей жанру фантастики The Méliès International Festivals Federation (MIFF).

Постер фільму

Нагадаємо, завершився період розробки майбутнього фільму «ФА» режисера «Стороннього» Дмитра Томашпольського – фантастичного філософського детективу, що розкриває таємницю послань з Космосу. Послання відправляються на Землю вже більше тисячі років і закодовані у формі нот.

Читайте також

Новий фантастичний детектив «ФА» Дмитра Томашпольського розкриє таємницю послань з космосу