fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Подвійний імельман

Стартували зйомки пригодницької драми «Подвійний імельман»

318

Розпочались зйомки повнометражного фільму-дебюту режисерки Віри Яковенко “Подвійний імельман” за однойменним сценарієм Ірен Роздобудько (“Поводир”).

Про це повідомляє Держкіно. Подвійний імельман – це фігура вищого пілотажу. За сюжетом, після падіння українського літака члени екіпажу опиняються на окупованій території на Донбасі й змушені поодинці вибиратися звідти, для чого їм доведеться провернути “подвійний імельман” зі своїм життям. Головна героїня – мама одного з членів екіпажу, яка намагається допомогти сину вибратися з полону.

Ролі у фільмі виконають Лариса Руснак (“Депортація 44-46”, “Із зав’язаними очима”), Істан Розумний (“Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас»”), Ксенія Баша, Ніна Набока (“Спіймати Кайдаша”) та інші.

У вересні цього року однойменний сценарій Ірен Роздобудько було відзначено першою премією Міжнародний літературний конкурс “Коронація слова” в номінації “Кіносценарії”.

Режисер-постановник картини – Віра Яковенко, оператор-постановник – Олексій Степанов. Виробник фільму – компанія Eidetic Pictures, генеральний продюсер Олексій Пантелєєв, продюсери – Роман Негрієнко та Ольга Місько. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Реліз фільму заплановано на 2021 рік.

Читайте також

За підсумками пітчингу: 7 нових фільмів, які отримають від Держкіно фінансування