fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Забуті

Вийшов трейлер фільму “Забуті” з Мариною Кошкіною в головній ролі

1 255

Презентовано офіційний міжнародний трейлер фільму “Забуті” режисерки Дар’ї Онищенко. Це історія молодої вчительки Ніни, яка бореться з несправедливістю в окупованому Луганську.

22 серпня стрічка спільного виробництва України та Швейцарії “Забуті / The Forgotten” режисерки Дар’ї Онищенко відкриє 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», де відбудеться її прем’єра.

В основі сюжету — історії реальних людей з окупованих територій на сході України та у Криму.

“Одна з головних цілей, яку я ставила собі під час створення цього фільму, – це розповісти європейській публіці про справжні долі людей зі сходу України. Ми будували образи на реальних історіях, тож у всіх героїв «Забутих» є прототипи – люди з окупованих територій”, – розповідає режисерка Дар’я Онищенко.

Драма повідає історію вчительки української мови Ніни, яка через роботу чоловіка не може поїхати з окупованого Луганська, та сімнадцятирічного учня Андрія, який внаслідок війни залишився сиротою і намагається нагадати Україні, що він ще існує.

Дивіться міжнародний трейлер фільму “Забуті”: відео

В ролях: Марина Кошкіна («Із зав’язаними очима», «Захар Беркут»,«Віддана»,«Будинок “Слово”»,«Кіборги», телесеріал «I будуть люди»), Данило Каменський («Сторожова застава»), Василь Кухарський, Олексій Горбунов, Анастасія Халпахчі.

Одну з ролей у фільмі грає відома українська художниця та скульпторка Марія Куліковська, яка на початку фільму робить власний артперфоманс та знищує свої скульптури, повторюючи тим самим правдиву історію, яка відбулась на заводі «Ізоляція» в Донецьку у 2014 році.

По темі: Дарія Онищенко, режисер фільму «Забуті»: Під час пандемії ми всі забули про війну

Режисером виступає Дар’я Онищенко. Сценаристи: Дар’я Онищенко, Клаудія Лєманн. Оператор: Ероль Зубчевич. Продюсери: Ігор Савиченко, Клаудія Лєманн, Дмитро Кожема. Режисер монтажу: Саймон Гуткнехт. Композитор: Мартін Скальський. Звук: Олександр Шатковський.

Виробництво: Directory Films за підтримки Міністерства культури України, та Lehmann Sisters за підтримки Федерального управління культури Швейцарії.

“Забуті – насамперед авторське фестивальне кіно, але цей фільм має дуже динамічну й енергійну історію, що робить його цікавим і для масового глядача. Ми орієнтуємося на інтелектуального глядача, на політично- та соціально-активні цільові групи, на тих, кого цікавить новий український кінематограф”, – ділиться режисерка.

Драму буде адаптовано для незрячих та нечуючих глядачів. Як повідомляється, до фільму режисерки Дарії Онищенко буде виготовлено звукоопис для незрячих людей та розгорнуті субтитри для нечуючих глядачів, які зможуть переглянути стрічку, завантаживши перед тим спеціальні додатки Earcatch та Subcatch на свій смартфон.

Нагадаємо, Дар’я Онищенко наразі працює також над біографічним фільмом “Малевич”.

Забуті постер

Довідка

На сьогоднішній день агенція «Доступне кіно» створили звукоописи та розгорнуті субтитри також для таких українських фільмів: «Дзідзьо Перший раз», «Ціна правди», «Земля блакитна ніби апельсин», «Мої думки тихі». Додатки можна використовувати для перегляду фільмів як у кінотеатрах, так і на будь-яких інших платформах.

Читайте також –

Презентовано трейлер фільму “Східняк” з Богданом Бенюком