fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У кінотеатрах показують національні фільми до 30-річчя Незалежності України

537

«Мої думки тихі», «Кіборги», «Тарас. Повернення», «Поводир», «Заборонений», «Черкаси», «Додому», «Атлантида» та інші стрічки-лідери “Марафону фільмів: 30 років Незалежності” від Держкіно, які показують в кінотеатрах в дні святкування 30-річчя Незалежності України.

Як повідомляє Держкіно, стрічки, які набрали найбільшу кількість голосів під час “Марафону фільмів: 30 років Незалежності”, були запропоновані до показу в кінотеатрах України.

“За роки незалежності в кінотеатральний прокат і на фестивальні майданчики України та світу вийшла чимала кількість фільмів, в тому числі створених за державної підтримки. Багато з них стали улюбленими, про деякі чули, але не мали можливості подивитись, саме тому Держкіно запропонувало обрати глядачам ті українські фільми, які громадяни нашої країни хотіли б побачити в дні святкування тридцятого Дня народження нашої країни”, – йдеться в повідомленні.

Переможців Марафону, які набрали понад 10% голосів, отримали Подяки Міністра культури та інформаційної політики України за вагомий внесок у розвиток вітчизняного кінематографа та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України під час проведення Одеського міжнародного кінофестивалю.

До вашої уваги перелік фільмів-лідерів Марафону, які обрали для показу кінотеатри, кіновернісажі та культурні центри країни. А також національні фільми, які глядачі мають змогу подивитися у святкові дні онлайн.

Увага❗❗ Інформація щодо показів буде оновлюватися.

За напрямом “Фільми для широкої глядацької аудиторії”:

Кадр з фільму “Мої думки тихі”

“Мої думки тихі” – кінотеатр “Ліра”, “Жовтень”, KINO42, “Кінотеатр ім. О.Довженка” (Біла Церква), “Космос” (Івано-Франківськ), кіномережа Multiplex (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Кривий Ріг, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький), “Україна” (Черкаси), “Победа” (Ізмаіл), Lviv Film Center (Львів), “Кінопалац” (Чернівці)

“Кіборги” – кіномережа Multiplex

“Тарас. Повернення” – “Палац Культури і Мистецтв” (Станиця Луганьска), онлайн-платформа Sweet.tv

“Поводир”–  Boomer (Київ), кіномережа Multiplex, BIBLIOHUB (Лисичаньск, Луганська обл.) “Палац культури та дозвілля” м. Попасна, Луганьска обл, Парк культури ім. Шевченка (м. Переяслав)

“Заборонений” – кінотеатр “Кадр” (Київ), кіномережа Multiplex

“Черкаси” – кіномережа Multiplex

Захар Беркут – кіномережа Multiplex

“Толока” – Boomer (Київ)

“Крути 1918” –Дніпро (Київ)

За напрямом “Авторські фільми”:

Кадр з фільму “Плем’я”

“Плем’я” – Планета кіноЛіраЖовтень (Київ), WOODMALLCinema (Хмельницький), Кінопалац (Чернівці), кіномережа Multiplex, Lviv Film Center (Львів)

“Додому” – ЛіраЖовтеньПланета Кіно” (Київ), WOODMALLCinema, (Хмельницький), Кінопалац (Чернівці), кіномережа Multiplex, Lviv Film Center (Львів)

“Атлантида” – Планета кіноЖовтень” (Київ), кіномережа Multiplex, WOODMALL Cinema (Хмельницький), Кінопалац (Чернівці)

За напрямом “Документальні фільми”:

Кадр з фільму “Земля блакитна, ніби апельсин”

“Земля блакитна, ніби апельсин” – ЖовтеньПланета кіно (Київ), “Кіновернісаж просто неба” в парку Тараса Шевченка (Київ), WOODMALL Cinema (Хмельницький), Кінопалац (Чернівці)

“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” – онлайн-платформа takflix.com

“Міф” – онлайн-платформа megogo.net

“ЮКІ” – онлайн-платформа megogo.net

Нагадаємо, в березні цього року Держкіно запропонувало українцям шляхом опитування ОБРАТИ СВОЄ КІНО: ті українські фільми, які б хотіли побачити на екранах кінотеатрів у тридцятий День народження нашої країни. Опитування тривало до кінця липня.

Читайте також

Фільм «Зошит війни» (War Note) режисера Романа Любого виходить в прокат 24 серпня